Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Kylie Minogue dla marki sloggi
środa, 28 października 2015 11:56

Kto zrozumie kobietę lepiej jak nie inna kobieta? Wiedząc o tym, marka sloggi zaprosiła do współpracy ikonę muzyki pop Kylie Minogue, która dla wielu pozostaje symbolem zmysłowej kobiecości.

 

Kylie Minogue dla marki sloggiProjektanci marki, wraz z ambasadorką, stworzyli limitowany zestaw, któremu Kylie nadała swój indywidualny charakter i styl. Seksowny i komfortowy – właśnie taki jest sygnowany przez gwiazdę komplet, na który składa się wersja majtek na dzień i na noc.

 

Kylie Minogue dla marki sloggiKylie Minogue dla marki sloggiModel sloggi Light Ultra Soft idealnie sprawdzi się w ciągu dnia. Dopasowuje się do ciała jak druga skóra i nie odznacza się nawet pod bardzo dopasowanym ubraniem. Natomiast sloggi Light Lace to opcja na wieczór. Indywidualny dodatek Kylie do tego modelu to czerwona koronka, która idealnie komponuje się z czernią. To detal, który dodaje seksapilu.

 

Kylie Minogue dla marki sloggiKylie Minogue dla marki sloggiPodróżująca po świecie Kylie potwierdza, że dwupak to świetne rozwiązanie dla prowadzących dynamiczny styl życia, kobiet. Opcje na wieczór oraz na dzień zapewniają możliwość wyboru, który każda z nas uwielbia posiadać. Wyjątkowa kolekcja sloggi sygnowana przez Kylie Minogue jest dostępna w salonach Triumph.

 

Kylie Minogue dla marki sloggi

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane