Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Zimowa kolekcja 4F
poniedziałek, 16 listopada 2015 12:08

Sport zimą, gdy temperatura spada, a stoki pokrywa biała czapa śniegu, wymaga zwinności oraz właściwego przygotowania. Kolekcja 4F na sezon zimowy zagrzewa do działania i pozwala wyróżnić się podczas aktywnych wyzwań. Kampania marki zrealizowana w Norwegii u podnóża lodowca Jostedalsbreen udowadnia, że sport nie zna granic.

 

Zimowa kolekcja 4FMarka 4F swoją najnowszą kampanię zimową zrealizowała w norweskim kurorcie Stryn, gdzie panujące warunki są spełnieniem narciarskich marzeń dla jednych, a innym zapewniają górę ambitnych wyzwań. Zdjęcia ilustrujące kolekcję wykonał Marek Ogień, specjalista od sportowych kadrów, szczególnie w zimowym ujęciu. W rolę modeli natomiast wcielili się utalentowani sportowcy, dla których zima mogłaby trwać okrągły rok: Anna Helena Gąsiorowska – zakochana w jeździe wolnej, Michał Nikliński- jeden z najbardziej utalentowanych zawodników freski oraz Michał Ligocki – na snowboardzie startował w wielu ważnych zawodach z Igrzyskami Olimpijskimi w Turynie, Vancouver i Soczi włącznie. Oko obiektywu uchwyciło pełnię narciarskich ruchów, prezentując kolekcję w dynamicznym, iście wyczynowym wydaniu. Niezależnie jednak od miejsca, wybranej trasy i warunków, ważne, by szusowanie niosło radość z aktywności sportowej.

 

Zimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4F zawiera wybór odzieży o wysokich parametrach technicznych, a zarazem pełnej żywych kolorów i dynamicznych alloverowych wzorów. Zimowy klimat ocieplą odcienie turkusu, oranżu, fuksji i limonki, a geometryczne allovery nadadzą charakteru stylizacjom na ośnieżonych stokach. Na szczególną uwagę zasługują kurtki, w których zastosowano najwyższe parametry techniczne, jak membrany Dermizax i NeoDry 20 000, ociepliny Primaloft i Thinsulate, wodoodporne wykończenia DWR i teflonu, czy też uszlachetnienie naturalnym puchem. Pełne zestawy narciarskie cechuje wykorzystanie zapewniających bezpieczeństwo i widoczność na trasie elementów reflective oraz wysoce rozciągliwego materiału 2 Way i 4 WayStretch, który „pracuje“ wraz z wykonywaniem ruchów. Narciarska linia wzbogacona została także o bieliznę termoaktywną, wykonaną z szybko schnących włókien Themrodry i Neoactive. Ponadto fani białego szaleństwa znajdą szeroki wybór gogli z polaryzacją, rękawic z neoprenowymi wstawkami oraz kasków z antypoślizgowymi elementami, a nawet ze zintegrowanymi goglami.

 

Zimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FWażny punkt kolekcji stanowi odzież bezszwowa, która dopasowuje się do każdej sylwetki bez ucisku i otarć. Dzięki włóknom propylenowym i wykończeniu QuickDry, charakteryzuje się ona zdolnością do pochłaniania i odprowadzania wilgoci na zewnątrz, co zapewnia właściwą termoregulację ciała podczas ruchu. Wśród bezszwowego asortymentu znajdują się bluzy z wysokim kołnierzem dla zapewnienia ochrony przed wiatrem i niską temperaturą oraz wybór nie krepujących ruchu koszulek, topów i legginsów. Bezszwowe propozycje sprawdzą się zarówno w trakcie biegania, treningów w klubach, jak również podczas narciarskich eskapad.

 

Zimowa kolekcja 4FWiele innowacji wprowadza linia obuwia, w której zastosowano antypoślizgowe podeszwy Vibram i membranę Alpha-Dry, skutecznie chroniącą przed przemakaniem, dzięki odprowadzaniu cząsteczek wody na zewnątrz. Atrakcyjna kolorystyka, zgodne z trendami wzornictwo oraz zastosowanie materiałów funkcyjnych sprawdzą się zarówno podczas sportowych aktywności, jak i w codziennym, lifestyle’owym wydaniu.

 

Zimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4FZimowa kolekcja 4F

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane