Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

DES - PA - CITO - nowa kolekcja Bershki
środa, 26 lipca 2017 08:41

Luis Fonsi i Daddy Yankee są autorami hitu "Despacito", który ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych piosenek w historii muzyki. Wpadający w ucho refren jest nucony na całym świecie, a piosenka została uznana za hit tego lata, włączając w to wersję z udziałem Justina Biebera.

 

DES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiMuzyka zainspirowała markę Bershka i przy współpracy z Universal Music Spain powstała kolekcja body i koszulek, składająca się z koszulek dla niej, dla niego i dwóch body. Jest już dostępna w wybranych sklepach oraz na stronie bershka.com. Czerwone body będzie w sprzedaży wyłącznie w sklepie internetowym.

 

DES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiDES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiDES - PA - CITO - nowa kolekcja Bershki

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane