Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

DES - PA - CITO - nowa kolekcja Bershki
środa, 26 lipca 2017 08:41

Luis Fonsi i Daddy Yankee są autorami hitu "Despacito", który ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych piosenek w historii muzyki. Wpadający w ucho refren jest nucony na całym świecie, a piosenka została uznana za hit tego lata, włączając w to wersję z udziałem Justina Biebera.

 

DES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiMuzyka zainspirowała markę Bershka i przy współpracy z Universal Music Spain powstała kolekcja body i koszulek, składająca się z koszulek dla niej, dla niego i dwóch body. Jest już dostępna w wybranych sklepach oraz na stronie bershka.com. Czerwone body będzie w sprzedaży wyłącznie w sklepie internetowym.

 

DES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiDES - PA - CITO - nowa kolekcja BershkiDES - PA - CITO - nowa kolekcja Bershki

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane