Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Już jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford Street
wtorek, 05 września 2017 10:35

6 września przy 252-258 Oxford Street oficjalnie rozpocznie swoją działalność pierwszy na Wyspach Brytyjskich flagowy sklep Reserved. 28 sierpnia wystartowała pierwsza kampania outdoorowa Reserved w Londynie. Obejmuje ona wideo promujące markę  wyświetlane na stacji metra Oxford Circus, plakaty   ze zdjęciami Kate Moss  w centrum Londynu  oraz  wizualizacje na taksówkach i autobusach  Double Decker Bus oraz Routmaster Wraps. Zdjęcia Kate Moss  pojawiły się także na przystankach autobusowych w najpopularniejszych lokalizacjach centrum miasta i na stacjach londyńskiego metra. O debiucie Reserved na Oxford Street, napisały już najważniejsze  magazyny  i portale internetowe, takie jak Vogue, Glamour, Harpers Bazaar, Daily Mail czy Drapers.

 

Już jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetW londyńskim salonie Reserved o powierzchni ponad 3000 m2 oprócz regularnych kolekcji na jesień-zimę 2017/18 dla kobiet, dzieci i mężczyzn  dostępna będzie także kapsułowa kolekcja o nazwie Re.Design. Jest to linia damskich i męskich ubrań inspirowanych polską modą lat 80., wschodnioeuropejskim stylem lat 90., brytyjską subkulturą punk i najnowszymi trendami z wybiegów.

 

Już jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetWielkie otwarcie Reserved uświetni gwiazda kampanii Kate Moss, przedstawiciele brytyjskich mediów i środowiska fashion. Swoją obecność potwierdziła  Tanya Burr, jedna z najbardziej lubianych w Wielkiej  Brytanii  youtuberek, piosenkarka Molly King oraz model i influenecer Reece King. Na zaproszenie Reserved  przyjadą także z Nowego Jorku tancerze modnego "vougingu". Podczas otwarcia klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych zniżek, profesjonalnych porad zespołu stylistów oraz bawić się przy rytmach DJ – setów na żywo.

 

Już jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford StreetJuż jutro otwarcie flagowego salonu Reserved na Oxford Street

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane