Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką Diverse
wtorek, 26 czerwca 2018 08:45

Atmosfera gorącego lata na dobre opanowała markę Diverse. Najnowszą kampanię przepełnia klimat meksykańskich plaż, a także niewymuszony luz. Nadchodzi Coalition - kolekcja dla miłośników aktywności, którzy podążają nieutartymi ścieżkami, myślą nieszablonowo i żyją pasją.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseZanim trafiła na sklepowe półki wędrowała po świecie razem z ekipą zapalonych podróżników i sportowców z WGKW, czyli „ W Gorącej Wodzie Kąpany”. Zuzanna Rusiecka, Aleksander Lewandowski oraz Maciek Lewandowski to ekipa, która w podróży po najpiękniejszych plażach Meksyku przetestowała najnowszą kolekcję CLTN i udowodniła, że jest to doskonałe połączenie letnich trendów z wygodą. CLTN to prawdziwy miks fasonów, kolorów, a także detali stworzony dla osób młodych, ceniących bezpretensjonalność oraz dobry styl.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseZarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej dominują sportowe, luźne kroje oraz przewiewne materiały. Wygodne szorty, bawełniane topy, kolorowe t-shirt – w skrócie, wszystko to, co powinno znaleźć się w letniej garderobie i wakacyjnych walizkach. Uroku całej kolekcji dodają delikatna błękitno-różowa kolorystyka oraz printy. Nie brakuje różowych flamingów, egzotycznych kwiatów, palm oraz owoców.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseKolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseKolekcja CLTN, czyli lato z marką Diverse

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane