Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką Diverse
wtorek, 26 czerwca 2018 08:45

Atmosfera gorącego lata na dobre opanowała markę Diverse. Najnowszą kampanię przepełnia klimat meksykańskich plaż, a także niewymuszony luz. Nadchodzi Coalition - kolekcja dla miłośników aktywności, którzy podążają nieutartymi ścieżkami, myślą nieszablonowo i żyją pasją.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseZanim trafiła na sklepowe półki wędrowała po świecie razem z ekipą zapalonych podróżników i sportowców z WGKW, czyli „ W Gorącej Wodzie Kąpany”. Zuzanna Rusiecka, Aleksander Lewandowski oraz Maciek Lewandowski to ekipa, która w podróży po najpiękniejszych plażach Meksyku przetestowała najnowszą kolekcję CLTN i udowodniła, że jest to doskonałe połączenie letnich trendów z wygodą. CLTN to prawdziwy miks fasonów, kolorów, a także detali stworzony dla osób młodych, ceniących bezpretensjonalność oraz dobry styl.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseZarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej dominują sportowe, luźne kroje oraz przewiewne materiały. Wygodne szorty, bawełniane topy, kolorowe t-shirt – w skrócie, wszystko to, co powinno znaleźć się w letniej garderobie i wakacyjnych walizkach. Uroku całej kolekcji dodają delikatna błękitno-różowa kolorystyka oraz printy. Nie brakuje różowych flamingów, egzotycznych kwiatów, palm oraz owoców.

 

Kolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseKolekcja CLTN, czyli lato z marką DiverseKolekcja CLTN, czyli lato z marką Diverse

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane