Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Trenuj jak Ewa Chodakowska z adidas Women
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:34

Wystartowała kampania adidas Women z Ewą Chodakowską, która tym razem stanęła przed obiektywem Pawła Fabjańskiego. Energetyczne zdjęcia z ambasadorką marki adidas zachęcają do uprawiania sportu w letnie, słoneczne dni. Ewa Chodakowska udowadnia, że do treningu nie potrzeba wiele. Najważniejsza jest motywacja oraz prawidłowo dobrany strój!

 

Trenuj jak Ewa Chodakowska z adidas WomenNowa kolekcja biustonoszy i legginsów adidas Women zapewnia wsparcie jakiego potrzebujesz, niezależnie od tego jaką dyscyplinę sportu wybierzesz. Im bardziej dynamiczny sport trenujesz – tym większego wsparcia potrzebujesz. Trenujesz bieganie, boks  czy taniec – wybierz biustonosz o mocnym wsparciu – STRONGER FOR IT oraz legginsy HOW WE DO, które zapewniają wsparcie potrzebne podczas intensywnych, szybkich ćwiczeń. Biustonosz sportowy
o średnim wsparciu DON’T REST oraz legginsy ULTIMATE TIGHTS, zapewniające wsparcie dzięki tkaninie o dużych właściwościach kompresyjnych będą  odpowiednie, dla tych, którzy uwielbiają jazdę na rowerze czy ćwiczenia na siłowni z obciążeniem. Natomiast na jogę, pilates czy balet najlepszy będzie biustonosz o niskim wsparciu ALL ME, który zapewnia wygodę i pełną swobodę ruchu oraz delikatne, wygodne, legginsy BELIEVE THIS TIGHTS, które idealnie dopasowują się do ciała.

 

Trenuj jak Ewa Chodakowska z adidas WomenTrenuj jak Ewa Chodakowska z adidas WomenNowa kolekcja biustonoszy i legginsów zapewnia również komfort ćwiczeń, dzięki technologii Climalite, która usuwa pot, zapewniając suchość w każdych warunkach. Natomiast, oddychająca technologia Climacool zarządza ciepłem i wilgocią ciała, a filtr UV chroni przed promieniami słońca.

 

Trenuj jak Ewa Chodakowska z adidas WomenMocne wsparcie:
Biustonosz STRONGER FOR IT – 249 zł
Legginsy HOW WE DO – 279 zł

Średnie wsparcie:
Biustonosz DON’T REST – 139 zł
Legginsy ULTIMATE TIGHTS – 249 zł

Lekkie wsparcie:
Biustonosz ALL ME –  179 zł
Legginsy BELIEVE THIS TIGHTS – 269 zł

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane