Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Nowa kampania Wrangler FW18
poniedziałek, 01 października 2018 11:57

Z dzikiej głuszy do miasta krętymi górskimi drogami wzdłuż jezior i lasów, ubrani w iście amerykańskim stylu. Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem.

 

Nowa kampania Wrangler FW18Najnowsza kolekcja Wrangler sięga korzeniami do amerykańskiej historii i wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80. W kolekcji główną rolę odegra trend denim-on-denim, ubrania robocze, eksperymentalne sylwetki i wyolbrzymione proporcje. Nie zabraknie w niej również inspiracji ubraniami sportowymi z dawnych lat, między innymi w postaci koszulek ringer w nowym ujęciu z kultowym nadrukiem tęczy i wyrazistymi blokami kolorów, które teraz nabiorą bardziej kanciastych kształtów.

 

Nowa kampania Wrangler FW18W kolekcji damskiej najbardziej wyczuwalne będą wpływy stylu lat 80., głównie efektowne sprania i odważne, charakterystyczne dla tej dekady kroje, jak skrócone i oversizowe kurtki oraz balonowe
spodnie. W kolekcji ubrań denimowych pojawią się fasony o perfekcyjnym dopasowaniu do sylwetki osiągniętym dzięki technologii Body Bespoke. Na uwagę zasługują również ubrania unisex w stylu roboczym, jak dżinsy Carpenter, kurtka i ogrodniczki w ciemnym spraniu oraz w starym odcieniu Wranglera All Star Blue. Gwiazdą w tej kolekcji jest lawendowa sztruksowa kurtka i spodnie w prawdziwym stylu z lat 80.

 

Nowa kampania Wrangler FW18Nowa kampania Wrangler FW18Nowa kampania Wrangler FW18Dla mężczyzn Wrangler przygotował kurtki Sherpa z dżinsu i sztruksu, które w tym sezonie nosi się do dżinsów, kraciastych koszul i kultowej koszuli Western. Elementy ubrań sportowych sprzed lat – między innymi wzór szewron i wyraziste bloki kolorów – były inspiracją dla koszulek, bluz i kurtek w stylu studenckim. Ulubione fasony, jak Greensboro z prostymi nogawkami oraz wąski fason Larston, pozostają głównymi modelami jesienno-zimowej kolekcji. Nie zapominając o dziedzictwie marki i czerpiąc inspirację z krajobrazów Północnej Karoliny, Wrangler stworzył pełną energii i dynamiki kolekcję, która pozostaje wierna estetyce marki i jednocześnie wpisuje się w nowoczesne trendy.

 

Nowa kampania Wrangler FW18

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane