Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Współpraca Esprit i Craig & Karl Design
czwartek, 27 czerwca 2019 09:36

W sezonie letnim 2019 marka Esprit i duet projektantów Craig & Karl nawiązali współpracę, tworząc limitowaną kolekcję elementów unisex w jasnych kolorach i z odważnymi grafikami, aby promować przesłanie miłości, równości i jedności.

 

Współpraca Esprit i Craig & Karl DesignCraig & Karl to nikt inny jak Craig Redman i Karl Maier, artystyczno-designerski duet, którego codzienna współpraca odbywa się z dwóch odległych od siebie miast – Nowego Jorku i Londynu. W ramach świętowania Parady Równości Esprit połączyło siły z Craigiem & Karlem, projektując limitowaną edycję kolekcji. Zainspirowana paskami na tęczowej fladze, na której każdy kolor ma zupełnie inne znaczenie, niesie przesłanie miłości, równości i jedności. W ramach współpracy Esprit wesprze organizację The Ali Forney Center w Nowym Jorku, sponsorując 12 500 posiłków. Misją tej organizacji jest zapewnienie mieszkań i wsparcia dla młodzieży należącej do społeczności LGBTQ, pomagając jej w rozwoju i przygotowaniu do samodzielnego życia.

 

Współpraca Esprit i Craig & Karl DesignKolekcja kapsułowa Craig & Karl to linia unisex, składająca się z ośmiu stylów i 26 produktów; jest pełna charakterystycznych stylowych koszul, kurtek i spodenek uzupełnionych o modne dodatki, takie jak czapki typu fullcap czy torby na siłownię. Kolekcja jest dostępna online na stronie www.esprit.com oraz  w wybranych sklepach w 16 krajach europejskich.

 

Współpraca Esprit i Craig & Karl DesignWspółpraca Esprit i Craig & Karl DesignWspółpraca Esprit i Craig & Karl DesignWspółpraca Esprit i Craig & Karl DesignCzy wiesz, że dziś….

…72 kraje uznają związki osób tej samej płci za przestępstwa

… Jedna czwarta ludności świata uważa, że ​​bycie LGBTQ + powinno być przestępstwem

… W ponad połowie świata osoby LGBTQ + nie mogą być chronione przed dyskryminacją przez prawo pracy

… Młodzi dorośli LGBTQ + mieli o 120 procent większą liczbę zgłaszania bezdomności w porównaniu z młodzieżą, która określiła się jako heteroseksualna i cisgender.

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane