Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019
wtorek, 15 października 2019 08:59

 

Trwająca już od sześciu lat współpraca z marki Calzedonia z Julią Roberts będzie kontynuowana w sezonie jesień-zima 2019/20. Gwiazda Hollywood, która wcielała się w różne typy kobiet, tym razem wystąpi w spocie stworzonym przez włoskiego reżysera Ago Paniniego, który pracował już z Julią przy podobnym projekcie w 2014 roku.

 

Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019 Bohaterami spotu są oczywiście Julia oraz... sklepy Calzedonia. Aktorka zagląda do lokacji na całym świecie i spotyka się z ciepłym przyjęciem obsługi jak każdy inny klient. Te odwiedziny stają się podróżą poprzez różne style. Głównym miejscem akcji jest sklep w Weronie – to tam powstała Calzedonia i do dziś w tym włoskim mieście znajduje się siedziba główna firmy.

 

Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019 Kluczowymi produktami w nowej kampanii są trzy modele rajstop. Pierwszy to pepitka - ponadczasowy symbol stylu i jeden z najmodniejszych wzorów kolekcji jesień–zima. Drugi ma charakterystyczny, ciemnozielony kolor, łącząc kropki z geometrycznym akcentem. Trzeci to nowość w kolekcji - ciepłe i wygodne rajstopy z dodatkiem kaszmiru, idealne na zimowe chłody.

 

Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane