Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Take me somewhere - nowa kampania Born2be
środa, 05 lutego 2020 11:52

 

Najnowsza kampania marki Born2be Take me Somewhere to manifest wolności i naturalności.  Klimatyczne zakamarki Barcelony i romantyczna Terragona są  idealnym tłem dla pewnych siebie kobiet, pragnących wyruszyć w nieznane, by poczuć to, czego dotąd nie czuły. Sensualne ujęcia przepełnione słoneczną atmosferą, przenoszą nas w świat pełen hiszpańskiej muzyki, tańca i dobrej zabawy. Poszukiwanie wrażeń pod hasłem Take Me Somewhere, staje się dla naszych bohaterek niesamowitym przeżyciem, co z kolei pozwala im na zajrzenie w głąb siebie. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, hiszpańskie rytmy i długie rozmowy z lokalsami to wyjątkowe momenty, dla których warto było odbyć tę podróż, by w końcu dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2be Take Me Somewhere to kampania Pre-Fall 2020, która zachwyca stylizacjami inspirowanymi hiszpańską idyllą w latach 70. Także kolorystyka zdjęć oraz materiału video nawiązuje do estetyki vintage. Na uwagę zasługuje  również hołdowanie idei natural beauty, które przejawia się w pozbawieniu fotografii retuszu, dzięki czemu kampania nabiera jeszcze bardziej autentycznego charakteru.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2be

Nadchodząca kolekcja Born2be w dużej mierze odwołuje się do ponadczasowego trendu, jakim są falbany, dobrze znane zwłaszcza w Hiszpanii. Nie brak ich w kwiecistych sukienkach, spódniczkach, czy romantycznych koszulowych bluzkach. Całości dopełniają florystyczne motywy, najpełniej oddające klimat lat 70. Wiosenne hity, tj. płaszcze czy ramoneski również znalazły swoje miejsce w najnowszej linii marki Born2be. Wielbiciele obuwia mogą liczyć na ciężkie kowbojki za kolano w zwierzęce wzory, botki oraz sandały w mocnych kolorach. Wiosna według born2be będzie należała do pasteli i brązów, choć nie brak w niej również oldschoolowego jeansu.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2be Marka  zachęca swoje klientki do zabawy ze swoim stylem – łączenia grubych swetrów z jedwabnym dołem, romantycznych sukienek z ciężkimi kowbojkami, a także stosowania kontrastujących ze sobą zestawień kolorystycznych i odchodzenia od prostych rozwiązań.. Niech  jednak nikogo nie zwiedzie sceneria –propozycja stylizacji jest wprost stworzona do noszenia na co dzień.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2be

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane