Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Take me somewhere - nowa kampania Born2be
środa, 05 lutego 2020 11:52

 

Najnowsza kampania marki Born2be Take me Somewhere to manifest wolności i naturalności.  Klimatyczne zakamarki Barcelony i romantyczna Terragona są  idealnym tłem dla pewnych siebie kobiet, pragnących wyruszyć w nieznane, by poczuć to, czego dotąd nie czuły. Sensualne ujęcia przepełnione słoneczną atmosferą, przenoszą nas w świat pełen hiszpańskiej muzyki, tańca i dobrej zabawy. Poszukiwanie wrażeń pod hasłem Take Me Somewhere, staje się dla naszych bohaterek niesamowitym przeżyciem, co z kolei pozwala im na zajrzenie w głąb siebie. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, hiszpańskie rytmy i długie rozmowy z lokalsami to wyjątkowe momenty, dla których warto było odbyć tę podróż, by w końcu dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2be Take Me Somewhere to kampania Pre-Fall 2020, która zachwyca stylizacjami inspirowanymi hiszpańską idyllą w latach 70. Także kolorystyka zdjęć oraz materiału video nawiązuje do estetyki vintage. Na uwagę zasługuje  również hołdowanie idei natural beauty, które przejawia się w pozbawieniu fotografii retuszu, dzięki czemu kampania nabiera jeszcze bardziej autentycznego charakteru.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2be

Nadchodząca kolekcja Born2be w dużej mierze odwołuje się do ponadczasowego trendu, jakim są falbany, dobrze znane zwłaszcza w Hiszpanii. Nie brak ich w kwiecistych sukienkach, spódniczkach, czy romantycznych koszulowych bluzkach. Całości dopełniają florystyczne motywy, najpełniej oddające klimat lat 70. Wiosenne hity, tj. płaszcze czy ramoneski również znalazły swoje miejsce w najnowszej linii marki Born2be. Wielbiciele obuwia mogą liczyć na ciężkie kowbojki za kolano w zwierzęce wzory, botki oraz sandały w mocnych kolorach. Wiosna według born2be będzie należała do pasteli i brązów, choć nie brak w niej również oldschoolowego jeansu.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2be Marka  zachęca swoje klientki do zabawy ze swoim stylem – łączenia grubych swetrów z jedwabnym dołem, romantycznych sukienek z ciężkimi kowbojkami, a także stosowania kontrastujących ze sobą zestawień kolorystycznych i odchodzenia od prostych rozwiązań.. Niech  jednak nikogo nie zwiedzie sceneria –propozycja stylizacji jest wprost stworzona do noszenia na co dzień.

 

Take me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2beTake me somewhere - nowa kampania Born2be

 

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane