Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
The senses - nowa kolekcja Medicine
wtorek, 18 lutego 2020 16:21

 

W sezonie Wiosna-Lato 2020 Medicine zaprasza do zanurzenia się w bogatym świecie zmysłów. Dotyk, słuch, smak, wzrok i węch – to narzędzia, za pomocą których poznajemy świat. Uwolnijmy je, dajmy się im ponieść i doświadczajmy życia tak mocno, jak to możliwe. Im bardziej potrafimy komunikować się za pomocą zmysłów z rzeczywistością, tym głębiej możemy zajrzeć do własnego wnętrza.

 

The senses - nowa kolekcja Medicine Moda to coś więcej niż ubranie – to narzędzie służące wyrażaniu siebie. W nowy sezon wchodzimy z energią i nadzieją, czerpiąc inspirację i siłę z naszych zmysłów. Poczujmy wiatr we włosach, posmakujmy zerwany z drzewa owoc, usłyszmy śpiew ptaków, zobaczmy, jak kiełkuje zieleń w przyrodzie, zaczerpnijmy świeżego powietrza.

 

The senses - nowa kolekcja Medicine Nowa kolekcja to zaskakujące desenie, które skupią na sobie nasz wzrok. Poczujemy na dłoniach ażurowe tkaniny, które opanują bluzki i sukienki. Na gorące dni lata sprawdzą się naturalne materiały, których faktura, woń i oczywiście wygląd dadzą nam duże pole do popisu, jeśli chodzi o komponowanie własnych stylizacji. Dostrzeżmy wyjątkowe szczegóły i dajmy się zahipnotyzować pięknej palecie kolorystycznej: delikatnym różom, pistacjom, błękitom i przygaszonym żółciom.

 

The senses - nowa kolekcja Medicine Łączymy barwy i ich tony, mieszamy faktury i wzory. Lubimy zaskakujące zestawienia, dlatego też koronkowe bluzki łączymy z surowym denimem. Zaś zwiewne, luźne i długie sukienki w kwiatowe printy, odważnie uzupełniamy mocnymi dodatkami: ciężkimi butami, kowbojkami i paskami z metalowymi, ozdobnymi klamrami, które podkreślą naszą unikalność.

 

The senses - nowa kolekcja Medicine

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane