Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Pastelowe lato z Answear
czwartek, 14 maja 2020 12:22

 

Są dziewczęce i urocze. Odcienie te przypominają pudrowe cukierki z dzieciństwa, watę cukrową czy najpiękniejsze dzikie kwiaty. Pastele - przypominają o sobie wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia. W tym sezonie pokochaliśmy je jeszcze bardziej, odkrywając liliowe odcienie i przepraszając się z miętowym, który królował wszędzie jeszcze kilka sezonów temu, odszedł w niepamięć, by znów powrócić z przytupem.

 

Pastelowe lato z Answear Najnowsza kolekcja marki Answear zatytułowana „Pastel Perfection” to staranna selekcja dziewczęcych ubrań na granicy z miejskim szykiem. W sesji wizerunkowej główną rolę gra sukienka w delikatne kwiatki. Jest niezwykle dziewczęca. Rozszerzane rękawy zwężane ku dołowi , zapinane na niewidoczny guziczek dodają jej romantyczności. Delikatny dekolt o kształcie litery V pięknie wydłuża sylwetkę. Podkreślona talia to kwintesencja dziewczęcego stylu.

 

Pastelowe lato z Answear Jak nosić pastele? Najlepiej z innymi pastelami! Zdecydowanie tego lata króluje pośród nich liliowy oraz miętowy, jednak w „Pastel Perfection” nie brakuje dobrze znanego nam pudrowego różu, czy przygaszonej pomarańczy. Kolekcja Answear to nie tylko ubrania, ale i świetne dodatki, które dodadzą modnego szyku każdej, nawet najbardziej basicowej stylizacji.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane