Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Ekomoda od Esprit
czwartek, 18 lutego 2021 20:30

 

Zimowa kolekcja Esprit to głównie miękkie swetry i dzianiny, w których poczujesz wygodę każdego dnia. To nylon z recyklingu i poliamidy na rześkie i zimne dni. W całym asortymencie wszechobecne są produkty przyjazne środowisku. Wygodne spodnie z bawełny organicznej są wytwarzane poprzez pranie przy użyciu ekonomicznej, rewolucyjnej technologii usuwającej szkodliwe substancje i wykorzystującej przy tym mniej niż szklankę wody.

 

Ekomoda od EspritJeśli uważasz, że ekologiczna odzież nie ma nic wspólnego z modą, Esprit z chęcią przekona Cię, że jest wręcz odwrotnie. Uczciwa moda Esprit jest uosobieniem stylu. „Eko”, tak samo jak „wegański” lub „zrównoważony” to słowa, które, w ostatnim czasie, stały się symbolami jakości – nie tylko w przypadku żywności, lecz także odzieży. Uczciwa odzież jest dostępna w Esprit we wszystkich kategoriach, od t-shirtów basic i koszulek z długim rękawem przez swetry, kurtki, sukienki i spodnie po bieliznę.

 

Ekomoda od EspritWykorzystanie biologicznej bawełny i pochodzących z recyklingu lub wyprodukowanych w sposób przyjazny dla środowiska włókien to tylko początek. Podczas produkcji odzieży fair trade marka wykorzystuje już do 29% materiałów ze zrównoważonych źródeł. Chce, by jak najszybciej liczba ta wzrosła do 100%. Moda fair trade oznacza jednak także ustanowienie uczciwych procesów produkcyjnych. Ponadto Esprit stara się zagwarantować jak najdłuższy cykl życia sprzedawanej odzieży – dlatego poddaje recyklingowi coraz więcej materiałów oraz zajmuje się upcyklingiem. Są to równie ważne aspekty uczciwej mody.

 

Ekomoda od EspritEkomoda od EspritDostępne w sklepach i na espritshop.pl

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane