Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Mohito Cottage core
poniedziałek, 14 czerwca 2021 20:57

 

Mohito Cottage core to kolekcja zainspirowana naturą, jej sielskością i spokojem. Biel, błękit i żółć to kolory, które posiadają pozytywny wydźwięk i idealnie wpasują się w słoneczny klimat. Proste zdobienia na sukienkach i koszulach to nawiązanie do łąki, pełnej polnych kwiatów i zieleni.

 

Mohito Cottage coreProjektanci Mohito sięgnęli również po wzór bardzo modny w latach 50. – kratkę vichy, która zamieszczona na komplecie tworzy niepowtarzalną, letnią stylizację. Ważną cechą kolekcji są swobodne fasony. Dzięki nim w ubraniach Cottage core czujemy luz, czyli dokładnie to, czego poszukujemy, żyjąc w stylu slow.

 

Mohito Cottage coreStarannie dobrano też do charakteru ubrań wyjątkowe akcesoria. To one dopełniają każdą stylizację. Klapki i plecione torebki w barwach ziemi są wprost idealne na piknik. Jasne beże i ciepłe brązy to ponadczasowa kolorystyka, która pozwala łączyć te dodatki z wieloma outfitami.

 

Mohito Cottage coreMohito Cottage coreMohito Cottage coreMohito Cottage coreMohito Cottage coreMohito Cottage core

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane