Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Usługi
Ciąża pod stałą kontrolą z aplikacją Moja ciąża co tydzień – Momly
piątek, 01 października 2021 11:46

Ciąża pod stałą kontrolą z aplikacją Moja ciąża co tydzień – MomlyCiąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Wymaga szczególnej troski o zdrowie i regularnych badań. Przyszłe mamy potrzebują też wiedzy z zakresu przebiegu ciąży oraz porad, jak mogą lepiej zadbać o siebie w każdym kolejnym trymestrze.

 
Chili - nowa platforma wideostreamingu na żądanie
wtorek, 03 marca 2015 12:45

ChiliCHILI, pierwszy niezależny gracz na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali, rozszerza swą działalność w Europie: platforma jest już dostępna w Polsce i w Austrii, a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

 
Nowy modem Huawei E3131 w ofercie blueconnect na kartę
środa, 20 lutego 2013 10:38

Modem Huawei E3131 w ofercie blueconnect na kartę21 lutego w ofercie T-Mobile pojawi się nowy zestaw blueconnect na kartę z modemem za 149 zł. W ramach tej kwoty, użytkownicy otrzymają starter o wartości 25 zł do wykorzystania na transfer danych.

 
Skiraport – mobilna aplikacja dla narciarzy
środa, 13 lutego 2013 10:39

SkiraportPowstała najnowsza, kompleksowa wersja aplikacji mobilnej Skiraport dla wszystkich miłośników nart i snowboardu, dostępna na stronie www.skiraport.pl. Prognoza pogody, warunki na stoku, informacje o czynnych wyciągach, mapy stoków, transmisje na żywo z kamer on-line - to tylko niektóre z funkcji Skiraport.

 
Robbie Williams na żywo z Londynu – specjalnie dla abonentów UPC
środa, 21 listopada 2012 12:43

Już 24 listopada każdy z abonentów telewizji cyfrowej UPC będzie mógł obejrzeć koncert jednego z największych idoli muzyki pop – Robbiego Williamsa.

 
Rusza T-Mobile fashion
czwartek, 18 października 2012 10:59

T-Mobile rozpoczyna projekt modowy, do którego zaproszeni zostali czołowi projektanci polskiego designu: Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień.

 
Moda wkracza na smartfony i tablety Samsung
czwartek, 27 września 2012 12:42

Kolekcja Zary trafiła do smartfonów i tabletów Samsung. Za pomocą aplikacji Zara fashion można przeglądać najciekawsze propozycje sezonu, robić zakupy i korzystać ze wsparcia działu obsługi klienta Zary.

 
Walk and More - aplikacja do spacerów i … nie tylko
wtorek, 28 sierpnia 2012 11:56

Walk and More to unikalna, bezpłatna aplikacja mobilna o charakterze edukacyjnym stworzona przez USP Zdrowie. Osobisty asystent pieszych wędrówek, w odróżnieniu od podobnych produktów dostępnych na rynku, przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie spacerowały regularnie.

 
Virgin Mobile już w Polsce
czwartek, 23 sierpnia 2012 13:13

22 sierpnia br. działalność rozpoczął nowy operator komórkowy – Virgin Mobile Polska, który oferuje usługi prepaid w atrakcyjnych cenach wraz z wyjątkową ofertą doładowań kont 50% ekstra dla każdego i darmowym dostępem do internetu do końca 2012 r.

 
Lingoal - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego
czwartek, 16 sierpnia 2012 12:57

Czy przeglądając anglojęzyczne strony internetowe chciałabyś móc dotknąć każde nieznane słówko, żeby zobaczyć jego tłumaczenie, posłuchać wymowy oraz zapisać do późniejszego powtórzenia?

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane