Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
HairChalk - kolorowy make-up do włosów
czwartek, 02 stycznia 2014 11:55

Od stycznia w salonach fryzjerskich dostępny jest hit tegorocznego karnawału: kolorowy make-up do włosów HairChalk od L'Oréal Professionnel. Od dzisiaj kolor we włosach staje się modnym elementem stylizacji! HairChalk to usługa w salonie fryzjerskim, dzięki której możemy wybierać spośród modnych 8 kolorów pasemek. Kolory zmywają się od 2 do 6 myć, dlatego możemy zmieniać pasemka kiedy tylko chcemy, w zależności od nastroju i okazji. Ponieważ aplikacja jest szybka i prosta HairChalk można wykonać również samodzielnie w domu.

 

HairChalk - kolorowy make-up do włosówHairChalk - kolorowy make-up do włosów

 

Komentarze 

 
# Marc 2014-01-07 13:25
www.nnn.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane