Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost + fryzury
poniedziałek, 17 lutego 2014 10:44

Wellaflex Instant Volume BoostPerfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale.

 

Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętość fryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin. W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w spray’u. Wyjątkowym kosmetykiem w kolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka. Naciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek, które po zetknięciu z powietrzem natychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy spektakularnej objętości, nadając ten efekt również  włosom. Dzieje się tak za sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwia dokładne wnikanie w głąb fryzury. Unoszące drobinki pianki o kulistych kształtach osiadają na poszczególnych włosach i odpychają je od siebie, dając w ten sposób błyskawiczny efekt podwójnej objętości. Pianka Wellaflex Instant Volume Boost to innowacyjny kosmetyk, który pomoże uzyskać spektakularny efekt stylizacji fryzury – skutecznie pomaga osiągnąć podwójną objętość (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), elastyczne i długotrwałe utrwalenie, a jednocześnie nie pozostawia uczucia lepkości i nie wysusza włosów. Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost sprawia, że nawet cienkie włosy mogą zyskać podwójną objętość oraz elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin.

Cena każdego z produktów: ok. 14,99 zł

 

Poniżej prezentujemy fryzury, które łatwo wykonać przy użyciu produktów z nowej linii Wellaflex.

 

Rock’n’Roll

 

Rock’n’RollKluczowym elementem rockowej stylizacji są długie, rozpuszczone włosy o fenomenalnej objętości. Luźno opadające na ramiona elastyczne fale, pełne naturalnego ruchu nadadzą fryzurze efekt artystycznego nieładu.

Krok 1
Już na etapie pielęgnacji  warto zadbać o zwiększenie objętości kosmyków. Użyj w tym celu szamponu i odżywki z linii Wella Pro Series Volume.

Krok 2
Aby osiągnąć spektakularną objętość, na całą długość wilgotnych włosów nałóż piankę Wellaflex Instant Volume Boost.

Krok 3
Susz włosy trzymając głowę do dołu.

Krok 4
Następnym krokiem jest stylizacja fal. Użyj dużych wałków lub grubej okrągłej szczotki.

Krok 5
Na zakończenie delikatnie natapiruj włosy u nasady, aby jeszcze bardziej podnieść fryzurę. Całość utrwal lakierem Wellaflex Instant Volume Boost.

 

Glamour Punk

 

Glamour PunkFryzura w stylu glamour punk to charakterystyczny upięty nad czołem irokez oraz pełne fenomenalnej objętości loki.

Krok 1
Umyj włosy szamponem Wella Pro Series Volume, a następnie użyj odżywki z tej samej linii. Dzięki temu podkreślisz naturalną objętość swoich włosów.

Krok 2
Wysusz włosy trzymając głowę przechyloną w dół.

Krok 3
Spryskaj włosy na całej długości żelem w spray’u Wellaflex Instant Volume Boost. Dzięki temu fryzura będzie uniesiona i pełna fantastycznej objętości. Zaczesz boczne partie włosów ku tyłowi i zepnij je wysoko z tyłu głowy.

Krok 4
Teraz czas na stylizację loków. Nawiń pasma na wałki. Pozwól wyschnąć włosom, następnie zdejmij wałki – dzięki temu fryzura utrzyma się dłużej.

Krok 5
Z przedniej sekcji uformuj kształt irokeza, zaczynając od czoła kierując się do tylu głowy. Zepnij  kosmyki wsuwkami.

Krok 6
Na koniec utrwal fryzurę lakierem Wellaflex Instant Volume Boost.

 

Lata 50.

 

Lata 50.Fale w stylu lat 50. są efektownym uczesaniem także dla współczesnych kobiet. To pełne uroku połączenie stylu retro i nowoczesnej, pełnej objętości fryzury. Inspiracją tej stylizacji są gwiazdy lat 50.

Krok 1
Użyj szamponu i odżywki Wella Pro Series Volume. Dzięki temu włosy nabiorą objętości i będą bardziej podatne na stylizację.

Krok 2
Susząc włosy użyj dużej okrągłej szczotki. Nawijaj na szczotkę poszczególne pasma od nasady po końcówki, dzięki temu wykreujesz pełną objętości fryzurę.

Krok 3
Aby stworzyć miękkie, efektowne fale, użyj lokówki. Delikatnie modeluj poszczególne pasma.

Krok 4
Na zakończenie utrwal całą fryzurę lakierem Wellaflex Instant Volume Boost. Przeczesz palcami wystylizowane fale,  nadając im naturalny wygląd.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane