Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Karolina Malinowska ambasadorką marki Revalid
wtorek, 25 marca 2014 11:38

Marka kosmetyków Revalid zaprosiła do współpracy Karolinę Malinowską, która jest jedną z najsłynniejszych polskich modelek. Pracowała dla największych domów mody na świecie, uczestniczyła w najbardziej prestiżowych pokazach w Paryżu, Nowym Jorku, Barcelonie i Mediolanie. Jej fotografie zdobiły okładki najlepszych magazynów modowych. Obecnie pracuje jako dziennikarka, autorka programów telewizyjnych oraz stylistka. Karolina Malinowska została ambasadorką linii preparatów do pielęgnacji i wzmacniania włosów.

 

Karolina Malinowska ambasadorką marki Revalidfot. Iza Grzybowska

 

Linia kosmetyków Revalid, opracowana w szwajcarskich laboratoriach farmaceutycznych Ewopharma, to nowe podejście w codziennej pielęgnacji i wzmacnianiu włosów. Opiera się na połączeniu pielęgnacyjnego i regenerującego oddziaływania przez zewnętrzną powłokę włosów, ze zwiększeniem potencjału ich odbudowy od środka. Poprawę kondycji włosów od zewnątrz i na całej ich długości, zapewniają odpowiednio zbilansowane składniki aktywne, takie jak proteiny, substancje bioaktywne i witaminy. W skład linii Revalid wchodzi pięć preparatów: Regenerujący szampon z proteinami, Regenerująca odżywka z proteinami, Kuracja odżywczo-regenerująca, Tonik do włosów oraz Szampon przeciwłupieżowy.

 

Revalid

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane