Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Wet Domination - nowa gama L’Oréal Professionnel
piątek, 06 marca 2015 09:34

Pociągająca i niezwykle gładka fryzura Wet Look jest w tym sezonie bez wątpienia najmodniejsza. Fryzury z efektem wet, prezentowane na pokazach mody jesień/zima 2014-2015 oraz na czerwonym dywanie, owładnęły teraz również ulice. Wśród nich są gładko zaczesane do tyłu włosy, styl jak po wyjściu z basenu, połyskujące, mokre koki czy podwójne efekty stylizacji - mokre włosy u nasady i teksturyzowane na długości.

 

Eva Green for L`Oréal ProfessionnelL’Oréal Professionnel rozszerza gamę Tecni.ART dzięki nowej gamie produktów Wet Domination, inspirowanej i stworzonej przez najlepszych fryzjerów, aby oferować łatwe w wykonaniu, fryzury Wet Look. Doskonale zrównoważone formuły opracowano w taki sposób, aby przetrwały w ekstremalnych warunkach za kulisami oraz nie poddały się działaniu temperatury. Wszystko za sprawą czynników zwiększających blask i polimerów utrwalających. Formuła nie jest tłusta i nie powoduje sztywnego efektu - idealnie nadaje się do nakładania warstwami.

 

Wet Domination - nowa gama L’Oréal ProfessionnelExtreme Splash
Żel do stworzenia mokrej fryzury o elastycznym utrwaleniu zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach. Jego rewolucyjna niezniszczalna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny. Może być stosowany na suche lub wilgotne włosy o dowolnej długości. Jest idealny do stworzenia wzbudzającego zazdrość efektu fryzury jak po basenie czy nawet bardzo przygładzonego mokrego efektu.

Profesjonalna wskazówka: aby stworzyć fryzurę mokrych włosów zaczesanych na bok, zrób przedziałek na boku, a następnie zaczesz włosy w drugą stronę. Nanieś żel grzebieniem od nasady aż do półdługości włosów. Nie nakładaj produktu na końce dla stworzenia efektu podwójnej tekstury. Cena: 70 zł/160 ml

Shower Shine
Lakier w spray`u tworzący silny połysk dla długotrwałego efektu blasku. Technologia spray`u zawiera polimery stylizujące oraz podkreślające blask silikony dla bardzo delikatnej aplikacji i lekkiego efektu końcowego. Produkt niezbędny do stworzenia gładkiego kucyka bez tłustego efektu czy też rozczochranej i falującej mokrej fryzury.

Profesjonalna wskazówka: do wykonania kucyka Wet Look należy związać włosy w kucyk, a następnie pasmo włosów owinąć wokół gumki, by ją zakryć. Nanieś Shower Shine na suche włosy od nasady aż po półdługości. Cena: 70 zł/150 ml

 

Produkty dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane