Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Mythic Oil Shimmering Oil - sensualny gest dla włosów i ciała
czwartek, 13 sierpnia 2015 09:29

Sekretem pięknych włosów kobiet w krajach Orientu są olejki, które od wieków stosują podczas tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ich cenne składniki zapewniają intensywne odżywienie i niezwykły blask. Olejek Mythic Oil L'Oréal Professionnel był inspiracją dla gamy produktów do pielęgnacji, oferującej profesjonalistom w salonach i konsumentkom w domach nowe pielęgnacyjne doznania dla zmysłów.


Teraz L'Oréal Professionnel wprowadza do salonów fryzjerskich nowość - olejek Shimmering Oil ze złotymi drobinkami, jednocześnie do włosów i ciała. Złoty look to gorący trend tego sezonu. Nowy olejek (z olejkiem z magnolii) to złociste drobinki, które nadadzą włosom i skórze blasku, a także zmysłowy zapach świeżości i lata. Mythic Oil Shimmering Oil podkreśli blask włosów i dopełni letnią stylizację zmysłowym zapachem i wyjątkowym rozświetleniem.

 

Mythic Oil Shimmering OilWskazówki użycia:

Wykończenie fryzury: wmasowany opuszkami palców w końce włosów rozświetli je i nawilży oraz pokryje zmysłowym, kwiatowym zapachem.

Rozświetlenie skóry: delikatnie wmasowany w skórę pozostawi ją satynowo gładką oraz uwolni zapach świeżości i lata.

Cena: 90 zł/100 ml (wyłącznie w salonach fryzjerskich)

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane