Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Odświeżona linia Klorane na bazie wyciągu z granatu
poniedziałek, 14 listopada 2016 12:26

Z suszonych w marokańskim słońcu skórek owoców granatu Punica Granatum L. zbieranych od września do października Laboratoria Klorane otrzymują ekstrakt ożywiający i chroniący kolor włosów farbowanych. Odmiana ta została precyzyjnie wyselekcjonowana ze względu na wysoką zawartością tanin utrwalających kolor. Specjalna budowa chemiczna taniny  zwanej ‘punicalina’, umożliwia wiązanie pigmentów koloru z włóknami keratynowymi włosa, a polifenole – naturalne antyoksydanty obecne w owocach granatu – utrwalają kolor i chronią go przed matowieniem. Skuteczność wyciągu z granatu została naukowo udowodniona, a metoda - opatentowana (patent nr EP1348419).

 

Odświeżona linia Klorane na bazie wyciągu z granatuOdświeżona linia Klorane na bazie wyciągu z granatuSzampon przeciw blaknięciu koloru
Łagodna baza myjąca szamponu pozbawiona SLS i SLES zapewnia delikatne mycie włosów bez wypłukiwania koloru. Wyciąg z granatu utrwala kolor bogaty w antyutleniacze, chroni odcień i przedłuża trwałość farby. Kompleks na bazie protein roślinnych  o właściwościach odżywczych aktywnie odbudowują strukturę włosów. Szampon nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Szampon polecany przy częstej koloryzacji. Cena: 41 zł/200 ml (apteki)

Odżywka "błyszczyk" bez spłukiwania
Kosmetyk zapewniający włosom ochronę koloru i blask. Antyutleniacze zawarte w wyciągu z granatu oraz filtr UV gwarantują intensywny kolor pełny blasku. Białka roślinne i składniki odżywcze odbudowują strukturę włosa i wygładzają ją. Dodatkowy połysk i rozświetlenie nadaje zawartość masy perłowej. Odżywkę „błyszczyk” można nakładać po umyciu i wysuszeniu włosów oraz w ciągu dnia. Lekka konsystencja bez potrzeby spłukiwania, która po nałożeniu daje efekt suchego wykończenia sprawia, że chronić kolor, pielęgnować i rozświetlać włosy można kilkakrotnie w ciągu dnia. Cena: 41 zł/125ml (apteki)

Balsam do spłukiwania
Balsam zapewnia ekspresową pielęgnację odżywiającą. W trakcie 2.minut białka roślinne o właściwościach odbudowujących regenerują strukturę włosów, dzięki czemu są wygładzone i łatwe do rozczesania. Antyutleniacze zawarte w wyciągu z granatu sprawiają, że kolor włosów jest podkreślony i wyrazisty. Kremowa, bogata konsystencja ułatwia równomierną aplikację. Formuła nie zawiera silikonu ani parabenów. Cena: 48 zł/200 ml (apteki)

Szampon
Podstawowa wersja szamponu do włosów farbowanych, wymagających łagodnej pielęgnacji. Cena: 38 zł/200 ml (apteki)

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane