Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Turban do włosów Aquis
wtorek, 30 lipca 2019 08:47

Aquis głosi zasadę, że mokre włosy to słabe włosy. Ręczniki i turbany tworzone przez markę pozwalają przeciwdziałać uszkodzeniom spowodowanym przez wodę, osuszając włosy szybciej i bardziej delikatnie. „Zamiast maskować zniszczenia, chcemy aby Twoje włosy były mocniejsze i zdrowsze” - mówi Britta Cox, założycielka marki.

 

Turban do włosów Aquis Aquis zrewolucjonizował pielęgnację włosów poprzez połączenie nauki i technologii dla łatwej i innowacyjnej metody dbania o włosy przy jednoczesnej ochronie ich przed szkodliwym działaniem wody. Produkty Aquis zostały opracowane specjalnie, aby wzmacniać naturalną ochronę włosów i przeciwdziałać ich zniszczeniom przez wodę. Rezultat? Po każdym użyciu włosy stają się mocniejsze.

 

Turban do włosów Aquis Dzięki wyrafinowanej, opatentowanej technologii eliminowania wody - AquitexMD ręczniki i turbany Aquis błyskawicznie osuszają włosy, redukując szkodliwe działanie wody i czas suszenia, minimalizując puszenie się, tarcie i łamanie włosów, a także utratę koloru. Miękkie, ekskluzywne akcesoria pozostawiają włosy miękkie, gładkie i wyprostowane.

Cena: 129 zł (25 x 76 cm). Produkt dostępny w kilku kolorach. Wyłącznie w Sephora.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane