Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Turban do włosów Aquis
wtorek, 30 lipca 2019 08:47

Aquis głosi zasadę, że mokre włosy to słabe włosy. Ręczniki i turbany tworzone przez markę pozwalają przeciwdziałać uszkodzeniom spowodowanym przez wodę, osuszając włosy szybciej i bardziej delikatnie. „Zamiast maskować zniszczenia, chcemy aby Twoje włosy były mocniejsze i zdrowsze” - mówi Britta Cox, założycielka marki.

 

Turban do włosów Aquis Aquis zrewolucjonizował pielęgnację włosów poprzez połączenie nauki i technologii dla łatwej i innowacyjnej metody dbania o włosy przy jednoczesnej ochronie ich przed szkodliwym działaniem wody. Produkty Aquis zostały opracowane specjalnie, aby wzmacniać naturalną ochronę włosów i przeciwdziałać ich zniszczeniom przez wodę. Rezultat? Po każdym użyciu włosy stają się mocniejsze.

 

Turban do włosów Aquis Dzięki wyrafinowanej, opatentowanej technologii eliminowania wody - AquitexMD ręczniki i turbany Aquis błyskawicznie osuszają włosy, redukując szkodliwe działanie wody i czas suszenia, minimalizując puszenie się, tarcie i łamanie włosów, a także utratę koloru. Miękkie, ekskluzywne akcesoria pozostawiają włosy miękkie, gładkie i wyprostowane.

Cena: 129 zł (25 x 76 cm). Produkt dostępny w kilku kolorach. Wyłącznie w Sephora.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane