Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Botanic Harmony - linia profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów
wtorek, 27 października 2020 10:34

 

BOTANIC HARMONY to profesjonalne kosmetyki do włosów, które tworzą harmonijne kompozycje zabiegów do spersonalizowanej pielęgnacji oraz ochrony włosów i skóry głowy. Nowa linia BOTANIC HARMONY to produkty powstałe na bazie starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników.

Naturalne składniki aktywne, oleje tłoczone na zimno i ekstrakty zawarte w produktach BOTANIC HARMONY zostały pozyskane w zrównoważony sposób, aby mogły zostać zamknięte w wegańskich formułach o udowodnionej sile działania.

 

Botanic Harmony - linia profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosówKROK 1 – SZAMPON pH 4,5
98,3% składników pochodzenia naturalnego: roślinne składniki myjące, betaina z buraków cukrowych, ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z karczocha, kwas jabłkowy. Nie zawiera: olejów mineralnych, wazeliny, silikonów, parabenów, alkoholu, soli, alergenów, PEG, SLES, ALS itp. Szampon skutecznie, a zarazem delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Blokuje przenikanie szkodliwych czynników, wzmacnia, uelastycznia i redukuje puszenie. Przeznaczony do częstego stosowania. Cena: ok. 34,00 zł/500 ml

KROK 2 – MASKA pH 4,5
98,4% składników pochodzenia naturalnego: betaina z buraków cukrowych, olej z rokitnika zimnotłoczony, ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z karczocha, kwas jabłkowy, silikon roślinny (naturalna alternatywa), kondycjoner biodegradowalny. Nie zawiera: olejów mineralnych, wazeliny, silikonów, parabenów, alkoholu, alergenów, syntetycznych barwników, PEG, SLES, ALS, itp. Żółty kolor maski jest naturalny, wynika z zawartości oleju z rokitnika. Intensywnie wzmacniająca maska o działaniu ochronnym  poprawia integralność strukturalną przeciwdziałając łamaniu się włosów, uelastycznia i blokuje przenikanie szkodliwych czynników środowiskowych. Pozostawia włosy miękkie, błyszczące, wygładzone, jędrne, bez efektu obciążenia. Cena: ok. 37,00zł/500 ml

KROK 3 – ODŻYWKA pH 4,5
98,5% składników pochodzenia naturalnego: betaina z buraków cukrowych, kondycjoner biodegradowalny, ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z karczocha, kwas jabłkowy.
NIE ZAWIERA: olejów mineralnych, wazeliny, silikonów, parabenów, alkoholu, alergenów PEG, SLES, ALS itp. Lekka odżywka bez spłukiwania wygładza, zwiększa elastyczność włosów i przeciwdziała ich puszeniu. Tworzy ochronną tarczę, wzmacnia naturalny blask włosów. Odżywka ułatwia modelowanie, a zastosowana na włosach suchych - nawilży i zdyscyplinuje bez efektu obciążenia. Cena: ok. 24,90 zł/150 ml

GŁÓWNE SKŁADNIKI BOTANIC HARMONY:
Betaina- ekstrahowana z buraków cukrowych. W 100% naturalny osmoprotektant. Betaina zapewnia korzyści pielęgnacyjne oraz ochronne. Dzięki łatwemu przenikaniu do wnętrza włosa, silnie nawilża, wygładza powierzchnię włosa, redukuje puszenie, wydobywa naturalny blask.
Ekstrakt z liści karczocha- składnik aktywny, który utrzymuje kohezję łusek osłonki. W efekcie zachowana jest zewnętrzna warstwa ochronna włosów, która blokuje przenikanie szkodliwych czynników. Włosy stają się bardziej wytrzymałe, błyszczące, zdyscyplinowane, nie puszą się.
Ekstrakt z korzeni różeńca górskiego- poprawia integralność strukturalną, utrudniając łamanie włosów. Dzięki właściwościom ochronnym i restrukturyzacyjnym składników znacznie zwiększa elastyczność i wytrzymałość włókien włosów. Chroni przed odwodnieniem.

Wszystkie opakowania BOTANIC HARMONY przeznaczone są do recyklingu. Kosmetyki są przyjazne weganom. Nie zawierają sztucznych barwników. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.
Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz - Professional Hair Cosmetics z linii BOTANIC HARMONY są do kupienia w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane