Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowy wymiar blondu
środa, 09 czerwca 2021 22:45

 

Włosy blond mają tendencję do żółknięcia i matowienia. Szampon tonujący VIOLET BLOND firmy STAPIZ – Professional Hair Cosmetics doskonale zadba o włosy blond w codziennej pielęgnacji i pomoże zachować chłodne odcienie bez niechcianych żółtych tonów. Z kolei teraz do fioletowej linii STAPIZ dołączył nowy produkt – MASKA VIOLET BLOND.

 

Sleek Line REPAIR & SHINE: VIOLET BLOND MASKSleek Line REPAIR & SHINE: VIOLET BLOND MASK to maska neutralizująca do włosów blond, która podkreśla i akcentuje chłodne tony włosów farbowanych i rozjaśnianych. Fioletowa maska STAPIZ nadaje włosom wyrazisty, perłowo- fioletowy odcień. Koloryzacja VIOLET BLOND jest nietrwała, zmywalna. Cena: 15,60 zł/250 g, 39,40 zł/1000 g

Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz - Professional Hair Cosmetics z linii Sleek Line REPAIR & SHINE można kupić w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane