Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Profesjonalny zabieg Deep_Plex do wykonania w domu
wtorek, 03 sierpnia 2021 21:20

 

Profesjonalna linia kosmetyków STAPIZ o wszechstronnym działaniu DEEP_PLEX HAIR SYSTEM chroni i odbudowywuje moc wiązań we włóknach włosów w trakcie i po zabiegach fryzjerskich, takich jak: farbowanie, tonowanie, rozjaśnianie czy chemiczne prostowanie… Nie znasz jeszcze linii DEEP_PLEX? To masz teraz okazję ją przetestować w domu lub zabrać ze sobą w podróż, bo profesjonalne kosmetyki DEEP_PLEX HAIR SYSTEM dostępne są w nowej wersji small size.

 

Profesjonalny zabieg Deep_Plex do wykonania w domuJEDNORAZOWY ZABIEG DEEP_PLEX HAIR SYSTEM
Twoje włosy są zniszczone i osłabione? Dodaj im siły od wewnątrz i wykonaj profesjonalny zabieg DEEP_PLEX N°1 i N°2, który do tej pory przeprowadzany był tylko w salonach fryzjerskich.

N°1 Stymulator Wiązań - odbudowuje siłę wiązań we włóknach włosów, zabezpiecza i wzmacnia istniejące wiązania dwusiarczkowe.

N°2 Wzmacniacz Wiązań - utrwala, wzmacnia oraz cementuje efekt odbudowy i ochrony włosów.

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM składa się także z N°3 - STABILIZATORA WIĄZAŃ, który przeznaczony jest do stosowania w domu 2 razy w tygodniu po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim. Z kolei N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY – przeznaczony jest do stosowania w codziennej pielęgnacji.

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM to innowacyjna technologia deepbond opracowana w laboratorium STAPIZ, potwierdzona licznymi testami, która chroni i odbudowywuje moc wiązań we włóknach włosów dzięki zastosowaniu multifunkcyjnych składników pochodzenia naturalnego:

•    Unikalny kopolimer wnika w głąb włosa, dając mu siły od wewnątrz.
•    Oligomer wspomaga uszczelnienie łusek włosa tworząc lśniący film.
•    Masło Shea, bogate m.in. w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, prowitaminę A, wit. E, naturalny filtr UV i naturalną allantoinę - skutecznie chroni włosy przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, a także przed szkodliwym działaniem zabiegów fryzjerskich.
•    Olej ze słodkich migdałów miękcza, wygładza i działa nawilżająco na włosy.


Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz - Professional Hair Cosmetics z linii DEEP_PLEX HAIR SYSTEM są do kupienia  w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane