Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Oczyszczenie włosów z Botanic Harmony
niedziela, 03 października 2021 22:15

 

Włosy szybko się przetłuszczają, są obciążone i osłabione? Zacznij od początku... czyli od prawidłowego oczyszczania. Detoks skóry głowy i włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski, który dzięki Botanic  Harmony możesz teraz zrobić w swojej łazience. Profesjonalny rytuał Botanic Harmony: baza oczyszczająca + szampon 6,5 pH  +  mleczko  3,5  pH  +  maska  4,5  pH  + odżywka 4,5 pH to  zabieg  idealny  dla każdego rodzaju włosów. Włosy będą lekkie, odświeżone, naturalnie piękne i wzmocnione, a skóra głowy – ukojona i niepodrażniona.

 

Oczyszczenie włosów z Botanic HarmonyI krok – BAZA OCZYSZCZAJĄCA
W połączeniu z 15 minutowym masażem, odblokowuje mieszki włosowe, działa złuszczająco, przeciwłupieżowo i antybakteryjnie. Baza zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego, tj.: mydło kastylijskie, ekstrakt z jałowca pospolitego, betaina z buraków cukrowych, lipoglicyna.

II krok – SZAMPON 6,5 pH
Dwukrotnie zastosowany SZAMPON o neutralnym pH - oczyszcza  włosy z zanieczyszczeń środowiskowych, pozostałości kosmetyków oraz pomaga usunąć nadmiar zrogowaciałego naskórka. Tak oczyszczona skóra głowy i włosy są gotowe do kolejnego kroku Botanic Harmony. Szampon  zawiera  98,9%  składników  pochodzenia  naturalnego,  tj.: roślinne składniki myjące, ekstrakt z jałowca pospolitego, betaina z buraków cukrowych.

III krok – MLECZKO 3,5 pH
Kojące MLECZKO, zastosowane zaraz po szamponie 6,5 pH, przywróci właściwy odczyn włosów i skóry głowy, dodatkowo nawilży, odżywi i wzmocni barierę ochronną. Mleczko  zawiera  98,3% składników pochodzenia naturalnego, tj.:  olej  z  nasion malin zimnotłoczony, olej z rokitnika zimnotłoczony,  ekstrakt z jałowca pospolitego, betaina z buraków cukrowych, kwas jabłkowy.

Kolejny krok do zdrowej skóry głowy i włosów -  to intensywnie wzmacniająca MASKA pH 4,5 o działaniu ochronnym, która przeciwdziała łamaniu się włosów oraz lekka  ODŻYWKA  pH  4,5  bez  spłukiwania,  która  zwiększa  elastyczność włosów i tworzy tarczę ochronną.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane