Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Gama do włosów cienkich od Klorane
środa, 24 listopada 2021 14:59

 

Świetna informacja dla tych, którzy mają cienkie włosy i szukają sposobu na zwiększenie objętości fryzury! Botanicy i farmaceuci Klorane wybrali len z gatunku Linum usitatissimum L., roślinę zwiewną i delikatną, z uwagi na obficie zawarte w niej rozpuszczalne śluzy roślinne. Te substancje, niczym naturalne rusztowanie, wzmacniają włosy i zamykają ich łuski, a tym samym zwiększają objętość i sprężystość całych pasm. Ekstrakt z lnu, o wysokiej zawartości składników aktywnych, został naukowo przebadany. Okazało się, że rozpuszczalne włókna roślinne lnu posiadają cenne właściwości kapilarne, dzięki czemu tworzą naturalną podporę nadając włosom natychmiastową i trwałą objętość od samej nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i jednocześnie lekkie i elastyczne.

Obok delikatnie oczyszczającego i pogrubiającego szamponu w tej linii Klorane znajdziemy odżywkę potęgującą efekt objętości. Formuła dodatkowo pozwala na odpowiednią pielęgnację – uławia rozczesywanie i pozostawia włosy lekkie i sprężyste.

 

Gama do włosów cienkich od KloraneSzampon z organicznym Lnem KLORANE - objętość dla włosów cienkich
Szampon o wysokiej tolerancji delikatnie oczyszcza włosy, chroni je i pogrubia. Formuła z Lnem, wybranym ze względu na wysoką zawartość śluzów roślinnych jako prawdziwe naturalne wzmocnienie, nadaje włosom objętość od nasady. Włosy pozostają sprężyste i pełne objętości. Zmysłowa formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i podlega recyklingowi. Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, silikonów i oleju mineralnego. Cena: 33 zł / 200 ml, 52 zł / 400 ml  

Odżywka z ORGANICZNYM LNEM KLORANE - objętość dla włosów cienkich
Naturalna odżywka z ORGANICZNYM Lnem rozplątuje włosy bez obciążania oraz nadaje im kształt i objętość od nasady. Natychmiastowo, włosy pozostają sprężyste oraz pełne objętości. Idealne uzupełnienie pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Nie zawiera silikonów i oleju mineralnego. Tuba pochodzi z recyklingu. Cena: 45 zł / 200 ml  


Składnik aktywny tej linii pochodzi z lnu uprawianego na własnych plantacjach Klorane zgodnie z zasadami certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Została zapakowana w butelkę bez dodatkowego pudełka, dzięki czemu oszczędzamy zużycie tektury. Butelka szamponu w 100% pochodzi z plastiku z recyklingu i całkowicie nadaje się do recyklingu. Odżywka z Organicznym Lnem została zapakowana w tubę pochodzącą z recyklingu. Formuły produktów do spłukiwania są biodegradowalne, zgodnie z normą OECD 301B.

Dostępne w aptekach.


 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane