Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Ruszyła piąta edycja Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane
czwartek, 05 lipca 2012 12:27

Od 1 lipca do 31 sierpnia Sopot i Zakopane zamienią się w największe w Europie kina pod gwiazdami. Jak co roku Orange zaprasza miłośników kina na największe hity filmowe, wyświetlane codziennie na olbrzymich ekranach na sopockim molo i przy zakopiańskich Krupówkach.

Miasta połączy wakacyjny pociąg PKP Intercity z Wagonem Filmowym Orange Kino Letnie.

Już piąty rok z rzędu Orange i letnie stolice Polski, zapraszają na wieczorne spotkania z najlepszym światowym kinem. Na widzów czekają gigantyczne pneumatyczne ekrany (Airscreen®)  i doskonały system nagłośnienia, a filmy można oglądać siedząc wygodnie na plażowych leżakach lub góralskich ławach. W każdej projekcji może uczestniczyć ponad 1000 osób. Zbiorowe oglądanie rozpoczyna się tuż po zachodzie słońca. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane prezentuje bogaty i różnorodny repertuar. Goście Orange będą mogli zobaczyć m.in. „O północy w Paryżu”, „Baby są jakieś inne”, „80 milionów”, „Rzeź” czy oscarowe „Rozstanie”. Filmowy „rozkład jazdy” został podzielony na dni tematyczne. Poniedziałki to filmy "Nie tylko dla facetów”, we wtorki będzie można podziwiać "Kino skandynawskie” a w nim m.in. takie filmy jak duński "Włoski dla początkujących" czy norweski "Elling". W środy "z Orange i mega hitem” obie części znanej i lubianej animacji „Madagaskar”. W czwartki, w cyklu „Made in Poland”, najciekawsze polskie tytuły minionego roku, a w nim "Kret" z Borysem Szycem czy "Ki" z Romą Gąsiorowską. Na początek weekendu, w piątki, będzie można poczuć „Francuski czar" podczas projekcji takich hitów jak "Amelia" czy "Jeszcze dalej niż północ", a w ramach sobotniego cyklu "Oscary, Oscary..." m.in. "Debiutanci" z Ewanem McGregorem. Na koniec tygodnia, w niedziele, szalone „Rock’n’rollowe historie”, dokumentalne i fabularne opowieści o najgłośniejszych gwiazdach muzycznych np. "Rolling Stones w blasku świateł" niezwykły filmowy zapis koncertu dokonany przez Martina Scorsese czy "Last Days", film inspirowany ostatnimi dniami z życia Kurta Cobaina.

W tym roku, po raz drugi, zostanie wręczona nagroda festiwalowa Diamentowy Klaps Filmowy, przyznawana aktorom za osobowość, która wnosi do filmu pozytywne przesłanie, dostarczając widzom wielu wzruszeń i niezapomnianych emocji. Nagroda ta ma podkreślać wakacyjny charakter festiwalu Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane.  Statuetkę Diamentowego Klapsa Filmowego w 2011 roku odebrał Borys Szyc.

Ponadto we wszystkie wakacyjne weekendy, PKP Intercity, we współpracy z Orange i Outdoor Cinema, połączy Sopot i Zakopane specjalnym pociągiem z Wagonem Filmowym Orange Kino Letnie. W tej mobilnej sali kinowej, przez całą podróż, wyświetlane będą hity kinowe ostatnich lat. Ważny bilet na pociąg jest jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego. Rodzicami chrzestnymi Wagonu Filmowego Orange Kino Letnie są Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz, niezapomniany duet aktorski z kultowego filmu Radosława Piwowarskiego „Pociąg do Hollywood”.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane