Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Polskie akcenty na Mercedes-Benz Fashion Week Berlin
wtorek, 10 lipca 2012 11:48

W minionym tygodniu w Berlinie odbył się tydzień mody prezentujący trendy na wiosna/lato 2013. Jak co sezon Mercedes-Benz Fashion Week obecne były polskie akcenty.

 

Wśród wielu imprez towarzyszących głównym pokazom mody spotkać było można: markę Delikatessen w BERLIN SEEK TRADE SHOW i Brutti Gusto, która tydzień wcześniej prezentowana była w Pressure showroom w Paryżu, pierwsze stoisko w Niemczech GIEBUŁTOWSKI JEWELLERY wraz z kolekcją ATELIER MARCZEWSKI oraz Ewelinę Kosmal prezentującą swoją najnowszą kolekcję na prestiżowych targach Premium.

Najmocniejszym elementem  berlińskiego tygodnia mody okazał się pokaz Dawida Tomaszewskiego, projektanta pochodzącego z Polski, który od lat tworzy poza granicami naszego kraju. „Metamorphosis” to kolekcja na sezon SS 2013, której główną inspiracją był pobyt projektanta w Lizbonie, gdzie dzięki współpracy Fashion Week Poland i Moda Lisboa Tomaszewski miał okazję zaprezentować się w październiku ubiegłego roku. Wizja Tomaszewskiego nadchodzącego lata 2013 to odważne kształty, kroje oraz nietypowe połączenie kontrastujących tkanin. Tomaszewski wie, jak stworzyć harmonię przeciwieństw. Kolekcja zachwyciła wszystkich, media okrzyknęły pokaz jako jeden z najlepszych prezentowanych podczas tego tygodnia mody.

 

dawid-tomaszewski_01 dawid-tomaszewski_02 dawid-tomaszewski_03 dawid-tomaszewski_04 dawid-tomaszewski_05 dawid-tomaszewski_06 dawid-tomaszewski_07 dawid-tomaszewski_08 dawid-tomaszewski_09 dawid-tomaszewski_10

Pokaz kolekcji Dawida Tomaszewskiego

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane