Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Nowy gabinet medycyny estetycznej GaliLu już otwarty
wtorek, 17 lipca 2012 10:27

W poniedziałek 9 lipca, w Alei Róż w Warszawie, odbyło się oficjalne otwarcie gabinetu medycyny estetycznej GaliLu. Nowe i luksusowe miejsce w centrum miasta przyciągnęło wiele gwiazd. Na otwarciu pojawili się m.in. Gosia Baczyńska, Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Marta Kuligowska, Maciej Zień. Wszystkich przywitał i oprowadził gospodarz spotkania dr Michał Osowiecki.

 

Miejsce wyróżnia przytulne, jasne i nowoczesne wnętrze. Przyjazna atmosfera oraz innowacyjne usługi z zakresu medycyny estetycznej to zdecydowanie atuty tego miejsca. "Nasz gabinet nigdy nie będzie wielką kliniką, jesteśmy kameralnym i dyskretnym miejscem, do którego przychodzi się odpocząć, zrelaksować, poprawić samopoczuce. W GaliLu zawsze można liczyć na profesjonalną poradę, skorzystać z zabiegu rekomendowanego przez specjalistę" – mówi dr. Michał Osowiecki. "Wybraliśmy to miejsce właśnie ze względu na jego dyskretną lokalizację w centrum miasta oraz prestiżowy adres, co naprawdę doceniają nasze pacjentki i pacjenci."

 

Gabinety Galilu oferują zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże oraz zabiegi medycyny estetycznej, na najlepszym światowym poziomie. Doktor Michał Osowiecki stara się doradzić optymalne rozwiązania skutecznie poprawiające wygląd skóry, zabiegi odmładzające oraz modelowania twarzy.

 

"Szczególnie polecam zabiegi z zakresu mezoterapi, które odżywiając skórę nadają jej jednocześnie świeżego blasku i energii - mówi dr Osowiecki. Staram się łączyć długoletnie doświadczenie pracy oraz  nabytą wiedzą i praktyką po ukończeniu kształcenia w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging" – mówi.

 

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane