Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Pokaz kolekcji MMC na 5. urodzinach andel’s Hotel
wtorek, 31 lipca 2012 11:03

andel’s Hotel Cracow to hotel związany ze światem mody i designu, dlatego swoje 5. urodziny obchodził pod hasłem „Fashion, Light & Design”. Galę urodzinową, poprowadziła Joanna Horodyńska a punktem kulminacyjnym wieczoru był pierwszy w Krakowie pokaz mody MMC Studio.

 

andel’s Hotel Cracow to 4-gwiazdkowy design hotel w Polsce, który wciela w życie nowoczesną koncepcję hotelarstwa. Zlokalizowany jest w samym centrum Krakowa, niedaleko Głównego Dworca Kolejowego, historycznego Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej.

 

Designerskie wnętrza hotelu zostały zaprojektowane przez słynny brytyjski duet architektów – Jestico+Whiles. Wyróżniają się butikowym charakterem i nowoczesną funkcjonalnością.  designerski budynek będący odzwierciedleniem założeń architektonicznego projektu Nowe Miasto. Dziś andel’s Hotel Cracow jest jedną z wizytówek Krakowa oraz jednym z najlepszych hoteli w Polsce.

„Taki status zobowiązuje, dlatego urodziny andel’sa odbywają się pod hasłem „Fashion, Light & Design”.– podkreślała Elżbieta Pniewska, General Manager andel’s i Chopin Hotel Cracow Wzięło w nich  udział 250 osób ze świata biznesu, m.in. Vienna International Hotelmanagement AG – zarządcy hotelu i Warimpex – jego inwestora, jak również show-biznesu, m.in. Agnieszka Korzeniowska i Joanna Horodyńska.

Urodzinową galę  uświetnił modowy projekt studentek Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej inspirowany designem hotelu, a kulminacyjnym punktem wieczoru był pokaz  MMC Studio. Łódzki duet projektantów  pojawia się na najważniejszych imprezach związanych z modą,m.in. w Nowym Jorku, Moskwie czy Madrycie. Kolekcje MMC można regularnie oglądać na Fashion Week Poland, którego partnerem jest andel's Hotel Łódź. Ilona Majer i Rafał Michalak stworzyli własny, charakterystyczny styl nonszalanckiego, ekskluzywnego minimalizmu, zamkniętego w ultranowoczesnej tkaninie. Kreacje duetu noszą osoby ze świata mody, filmu, muzyki, m.in. Aneta Kręglicka, Magdalena Cielecka, Małgorzata Bela, Kinga Rusin, Magda Mołek czy Joanna Horodyńska, która nie tylko prowadziła imprezę andel'sa, ale również zaprezentowała jedną z kreacji MMC na wybiegu.

 

akpa_andels_1420 akpa_andels_1422 akpa_andels_1426 akpa_andels_1428 akpa_andels_1433 akpa_andels_1440 akpa_andels_1449 akpa_andels_1458 akpa_andels_1501 akpa_andels_1509
 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane