Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Dawid Tomaszewski na jesiennej edycji Fashion Week Poland
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 11:21

Dawid Tomaszewski zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „Metamorphosis” w październiku w Łodzi. Po spektakularnym sukcesie pokazu podczas Fashion Week w Berlinie, projektant potwierdził swój przyjazd do Łodzi: Ciągle jeszcze pracuję nad tą kolekcją, dlatego w Łodzi zaprezentuję kilkanaście sylwetek więcej, niż w Berlinie. O wyjątkowym przywiązaniu do Fashion Week Poland Tomaszewski mówi: – To jedyne miejsce w Polsce, gdzie prezentuję swoje kolekcje. Nie zawsze mam czas, by wyjeżdżać z pokazami z Berlina, dlatego cieszę się, że po raz czwarty swoją wizję mody zaprezentuję podczas FashionPhilosophy w Łodzi.

Projektant od lat tworzy w Berlinie,  jego projekty to za każdym razem połączenie elegancji, nietypowych form i tkanin oraz miliony SWAROVSKI ELEMENTS. – Kolekcja Dawida zrobiła na nas ogromne wrażenie – mówi Mateusz Kaczorowski PR Fashion Week Poland. – Jego pokazy hipnotyzują od pierwszych taktów muzyki i pierwszej sylwetki. Cieszę się, że po raz kolejny w Łodzi będziemy mogli zaprezentować modę na światowym poziomie – dodaje.

 

dawid-tomaszewski_01 dawid-tomaszewski_02 dawid-tomaszewski_03 dawid-tomaszewski_04 dawid-tomaszewski_05 dawid-tomaszewski_06 dawid-tomaszewski_07 dawid-tomaszewski_08 dawid-tomaszewski_09 dawid-tomaszewski_10

Pokaz kolekcji Dawida Tomaszewskiego na Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie

 

METAMORPHOSIS to kolekcja na sezon wiosna-lato 2013. Można w niej odnaleźć jedwabne suknie szyte na podstawie konstrukcji spadochronu, pelerynę ozdobioną przez półtora miliona SWAROVSKI ELEMENTS czy też plecione lateksowe spódnice i leginsy nie tylko dla kobiet.

Pokaz Dawida Tomaszewskiego będzie można obejrzeć podczas VII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, realizowanego we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi w dniach 24-28 października 2012 r.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane