Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Douglas Beauty Studio - bezpłatne lekcje makijażu i warsztaty
piątek, 01 lutego 2013 10:52

Douglas zaprasza na wyjątkowe spotkania z makijażystami oraz światowymi markami kosmetycznymi w Beauty Studio. Inicjatywa jest odpowiedzią na wyniki badań TNS OBOP dla Douglas Polska, z których wynika, że Polki poszukują wiarygodnego doradcy, który podzieli się swoją wiedzą.

 

Douglas Beauty StudioDouglas Beauty Studio to profesjonalne atelier urody prowadzone przez ekspertów make-upu i specjalistów pielęgnacji. Można tu poznać praktyczne triki wizażystów, wziąć udział w krótkiej lekcji makijażu i poznać najgorętsze premiery sezonu. Bezpłatne, indywidualne konsultacje odbywają się na specjalnie zaaranżowanym stanowisku eksperckim, na którym każdorazowo prezentowane są światy czterech marek – luksusowych i popularnych. Do końca roku odbędzie się kilkanaście tysięcy spotkań zaaranżowanych w 60 centrach handlowych, znajdujących się w 30 miastach w całej Polsce.

Pełny kalendarz spotkań w ramach Douglas Beauty Studio znajduje się na stronie www.douglas.pl w zakładce „perfumerie i wydarzenia”. Na konsultację można zapisać się telefonicznie - w perfumerii lub bezpośrednio na stoisku.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane