Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Gwiazdy na premierze filmu Disneya "Oz: Wielki i Potężny"
poniedziałek, 04 marca 2013 12:33

28 lutego br. w Londynie odbyła się europejska premiera najnowszego filmu Disneya "Oz: Wielki i Potężny". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy filmu: Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i James Franco.

 

Gwiazdy na premierze filmu Disneya "Oz: Wielki i Potężny"Gwiazdy na premierze filmu Disneya "Oz: Wielki i Potężny"„Oz: Wielki i Potężny”, najnowsza produkcja twórców filmu „Alicja w Krainie Czarów”, to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.

 

Oz: Wielki i PotężnyGdy Oscar Diggs, magik cyrkowy, lekkoduch i cwaniaczek, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem, fantastycznej Krainy Oz, wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze czarownice… Film trafi do polskich kin 8 marca 2013 w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane