Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Otwarcie Dr Irena Eris Beauty Partner
czwartek, 21 marca 2013 10:40

14 marca 2013 roku został oficjalnie otwarty pierwszy salon kosmetyczny w ramach programu Dr Irena Eris Beauty Partner znajdujący się w Poziom 511 Design Hotel & Spa w Podzamczu k. Ogrodzieńca. W otwarciu udział wzięli dr Irena Eris, właściciele hotelu Pani Małgorzata i Andrzej Wuczyńscy oraz licznie zgromadzone gwiazdy m.in. Katarzyna Klich, Aleksandra Kwaśniewska,  Maria Niklińska, Dorota Szelągowska i Magdalena Steczkowska.

 

Dr Irena Eris Beauty PartnerOtwarcie Dr Irena Eris Beauty PartnerOtwarcie Dr Irena Eris Beauty PartnerDr Irena Eris Beauty Partner to nowoczesny salon kosmetyczny znajdujący się w Poziom 511 Design Hotel & Spa. Hotel położony jest w malowniczym rejonie Polski i oferuje luksusowy wypoczynek w ekskluzywnym stylu. Niezwykła atmosfera panująca w hotelu sprzyja relaksowi, a profesjonalny personel SPA kompleksowo zadba o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę klientów. Całkowita regeneracja ciała i zmysłów jest możliwa dzięki bezpretensjonalnej i dobrze zaprojektowanej przestrzeni wnętrz i długoletniemu doświadczeniu oraz wiedzy marki Dr Irena Eris.

 

Otwarcie Dr Irena Eris Beauty PartnerDr Irena Eris Beauty Partner  to nowy projekt skierowany do  hoteli 4- i 5-gwiazdkowych chcących stworzyć idealne SPA. Hotel powinien znajdować sie w malowniczych rejonach Polski. Placówka powinna oferować luksusowy wypoczynek w ekskluzywnym stylu. Posiadać nowoczesne zaplecze, a także najwyższą jakość usług, opartą na wiedzy i doświadczeniu  personelu. Wszystkie nasze wymagania spełniał hotel Poziom 511 dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę – mówiła Jolanta Łapińska Dyrektor zarządzająca spółką Kosmetyczne Instytuty. Beauty Partner posiada ofertę zabiegową porównywalną do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, ale dopasowaną do potrzeb klientów hotelowych, jak również możliwości lokalowych. Jednak poziom wykonywanych zabiegów i standard obsługi klienta jest taki, jaki staramy się utrzymać w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris - dodała.

 

Dr Irena Eris Beauty PartnerTo nowy etap w naszej działalności. Rozpoczynamy współpracę z hotelami, do czego przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Nasze logo pojawia się w miejscach, które uważamy, że są tego warte – podkreśliła dr Irena Eris. Pod tym logo kryje się profesjonalna obsługa kosmetyczna i mnóstwo zabiegów, które są dopasowane indywidualnie do potrzeb skóry. Każda z nas ma inne problemy, więc staramy się wyjść na przeciw tym potrzebom. Dlatego zawsze obowiązuje u nas diagnoza skóry – dodaje Irena Eris.

 

Dr Irena Eris Beauty PartnerW Dr Irena Eris Beauty Partner można skorzystać pełnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masażów. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Program autorskich zabiegów wykonywanych w Beauty Partner, został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris Prosystem, gwarantuje indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry. W zabiegach wykorzystano trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność potwierdza  współpraca z Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris na każdym etapie tworzenia zabiegów.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest luksusowy VIP room SPA – kilkuosobowy gabinet wyposażony w wygodne łóżka, fotele do masażu, podgrzewane leżaki oraz siedzące wanny. Znajduje się tu także specjalnie urządzona przestrzeń – miejsce relaksu, gdzie można wyciszyć się przy filiżance świeżo zaparzonej zielonej herbaty.

Przedłużeniem i wzmocnieniem efektów zabiegów jest program przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji domowej. Dr Irena Eris Prosystem Home Care to kosmetyki dobierane do biologicznego, a nie metrykalnego wieku skóry. Produkty dostępne są na receptę wypisywaną po diagnozie skóry przez kosmetyczkę. Kosmetyki Dr Irena Eris Body Fiesta dostępne są bez indywidualnej diagnozy skóry i bez recepty. Body Fiesta to ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji ciała, które łączy zmysłową przyjemność stosowania ze skutecznością działania. Produkty wyróżniają się delikatnymi konsystencjami, zmysłowymi i apetycznymi zapachami.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane