Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Marka Bielenda kolejny rok z Edytą Olszówką
środa, 19 marca 2014 11:58

Bielenda kontynuuje współpracę z Edytą Olszówką - jedną z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorek, która po raz kolejny wystąpi w kampaniach promujących premierowe linie kosmetyczne marki.

 

Marka Bielenda kolejny rok z Edytą OlszówkąEdyta Olszówka jest doceniana za swoje role teatralne, filmowe i telewizyjne. Cechują ją naturalny styl, wyrazistość, pozytywne nastawienie do nowych wyzwań oraz konsekwencja w realizacji zamierzonych celów. Dzięki tym cechom uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki.

 

Marka Bielenda kolejny rok z Edytą OlszówkąW życiu zawodowym i osobistym stawiam na naturalność. Ma to szczególnie znaczenie w pielęgnacji skóry i dbaniu o jej najlepszą kondycję. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ mogę czuć się pewnie na scenie i podejmować kolejne wyzwania aktorskie. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie marki Bielenda. To doskonałe kosmetyki, które sprawdziłam w pracy i w codziennym życiu. Nie mogę się więc doczekać kolejnych, wspólnych odkryć pielęgnacyjnych – podkreśla ambasadorka.

 

Marka Bielenda kolejny rok z Edytą OlszówkąZdjęcia do kolejnego etapu współpracy z Edytą Olszówką zostały wykonane przez Izę Grzybowską. Najpiękniejsze ujęcia zostaną wykorzystane w kampanii reklamowej, promującej m.in. wiosenne premiery kosmetyczne marki Bielenda. Makijaż wykonała Agnieszka Broda, włosami ambasadorki zajął się Maciej Maniewski, a stylizacje przygotowała Anna Migacz-Lesińska.

 

Marka Bielenda kolejny rok z Edytą Olszówką

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane