Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Skin Expert - poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry
wtorek, 25 marca 2014 10:54

31% kobiet* uważa, że ma problem z wrażliwą skórą i trudno dobrać dla siebie idealną pielęgnację. Specjalnie dla nich stworzono serię spotkań z Ekspertami Clinique - Skin Expert. Marka Clinique, która narodziła się w gabinecie lekarza dermatologa ponad 46 lat temu, od lat tworzy kosmetyki przebadane dermatologicznie i w 100% bezzapachowe. Formuły zostały stworzone przez dermatologów, by jak najlepiej i w bezpieczny sposób odpowiadaćna główne potrzeby skóry kobiet, wśród których są suchość skóry (ok 39%), linie i zmarszczki (35%), widoczne pory (31%), zmiany trądzikowe (30%) i zaczerwienienia (21%)*.


*Badania przeprowadzone przez Sephora na reprezentatywnej grupie 1400 klientów we wrześniu 2013 roku.

 

 

Skin ExpertMarka Clinique i perfumerie Sephora zapraszają na serię 27 specjalistycznych spotkań z Ekspertami Clinique. Będą się one odbywać się przez kolejne dziewięć miesięcy (do listopada 2014) w 12 miastach w całej Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie i Kielcach. Grafik spotkań znajduje się na www.sephorapolska.pl

 

Skin ExpertPodczas spotkań Ekspert Clinique przeprowadza szczegółową diagnozę skóry klientki oraz dobiera kosmetyki odpowiadające na potrzeby jej skóry. Na zakończenie konsultacji, trwającej około 30 minut, klientka otrzymuje listę proponowanych przez Eksperta produktów oraz zestaw próbek. Eksperci Clinique pomogą każdej klientce w doborze najwłaściwszego programu pielęgnacyjnego oraz podkładu, który jest odpowiedni do jej typu skóry.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane