Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Słoneczna podróż Lipton Ice Tea po Polsce
sobota, 10 maja 2014 10:04

Od 10 maja do 22 czerwca br. słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea będzie przemierzał Polskę wzdłuż i wszerz, aby podzielić się jasną stroną orzeźwienia. W tym czasie w ponad 20 miastach zostaną stworzone specjalne strefy oraz przystanki orzeźwienia, w których będzie można się zrelaksować oraz wziąć udział w pozytywnie zakręconych atrakcjach. Na odwiedzających będzie także czekała Lipton IceTea, będącą unikalnym połączeniem herbaty Lipton i soczystych owoców.

 

Słoneczna podróż Lipton Ice Tea po PolsceW dwunastu miastach w Polsce, m.in. podczas Juwenaliów, Festiwali Kolorów i koncertów, Lipton Ice Tea stworzy wyjątkowe słoneczne strefy orzeźwienia. Będzie w nich można posłuchać muzyki i odpocząć na wygodnych poduchach i hamakach. Oprócz pozytywnego chill-outu, na odwiedzających strefę będzie czekać wiele atrakcji. Dla wszystkich osób pełnych niespożytej energii zostanie przygotowana trampolina, na której będzie można wyskakać się do woli. Te szalone chwile uwieczni fotograf, który na życzenie zrobi zdjęcia i wydrukuje je na miejscu w dedykowanej ramce. W strefie orzeźwienia będzie można także „złapać” słońce wyjątkowej grze Catch the Sun. Natomiast na Festiwalach Kolorów Lipton Ice Tea zafunduje kolorowy zawrót głowy, dzięki fotobudce z wyrzutniami kolorów. Po wejściu do budki wystarczy nacisnąć przycisk, a specjalny mechanizm najpierw wyrzuci na Ciebie kolorowy proszek, następnie zrobi zdjęcie, a potem wydrukuje je na pamiątkę. Dla wszystkich spragnionych orzeźwienia zostanie przygotowana orzeźwiająca mgiełka oraz schłodzona Lipton Ice Tea podawana przez ekipę strefy.

 

Słoneczna podróż Lipton Ice Tea po Polsce

 

Pierwsi strefę orzeźwienia Lipton Ice Tea już wkrótce będą mogli odwiedzić warszawiacy.
10 maja br., podczas Juwenaliów, na dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 wjedzie słoneczny Sunvan, który pozytywnie nakręci wszystkich do poszukiwania jasnej strony orzeźwienia!

Słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea wpadnie również do piętnastu innych miast w Polsce. Jeśli chcecie, żeby Sunvan odwiedził wasze ulubione miejsce, weźcie udział w głosowaniu, które niebawem rozpocznie się na specjalnie stworzonej stronie. Szczegóły już wkrótce na profilu marki na Facebooku. Ponadto w ramach konkursu można „zatankować” żółtego vana orzeźwieniem i wygrać wakacyjne nagrody.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane