Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
„Polita” w 3D w Teatrze Studio Buffo
poniedziałek, 12 maja 2014 10:42

Już 26 i 27 maja o godzinie 19:00 w teatrze Studio Buffo niecodzienne wydarzenie. W tych dniach odbędą się dwa specjalne pokazy spektaklu „Polita”. To wielkie show teatralne o życiu Poli Negri, legendarnej polskiej aktorki. Odcisk jej dłoni, w sąsiedztwie Ch. Chaplina, zdobi hollywoodzką aleję gwiazd. Za oceanem zarobiła 6 milionów dolarów. Zrewolucjonizowała wizerunek kobiety swoich czasów. Musical „Polita” zrealizował teatr Studio Buffo przy współpracy z oscarowym Studio Platige Image, odpowiedzialnym za efekty 3D oraz przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej pod dyrekcją Agnieszki Odorowicz.

 

„Polita” w 3D w Teatrze Studio BuffoW produkcję spektaklu zaangażowany jest cały zespół artystyczny i techniczny teatru Studio Buffo oraz aktorzy gościnni. W roli głównej występuje Natasza Urbańska. Autorami są twórcy kultowego musicalu „Metro”: libretto – Agata Miklaszewska, muzyka – Janusz Stokłosa, reżyseria i choreografia – Janusz Józefowicz.

Dzięki technice 3D możemy oglądać połączenie świata realnego z wirtualnym. Zaawansowana technologia powoduje, że widzowie w czasie spektaklu przenoszą się na ulice Berlina lat 30. czy do Nowego Jorku w momencie wybuchu wielkiego kryzysu w 1929 r. Trójwymiarowa scenografia stworzona przez zespół profesjonalistów ze studia Platige Image pozwala aktorom grać w wirtualnej rzeczywistości, otaczając się zarówno rzeczywistymi, jak i nierealnymi rekwizytami. Użycie technologii 3D sprawia, że widzowie nie są w stanie odróżnić, które elementy musicalu są prawdziwe, a które są częścią wirtualnej scenografii. To pierwszy w Polsce i na świecie spektakl, który wykorzystuje technologie wizualne 3D na taką skalę.

 

„Polita” w 3D w Teatrze Studio Buffo„Polita” miała swoją premierę w Polsce w 2011 roku. Do tej pory spektakl zobaczyło już 104 000 widzów podczas 52 spektakli przy pełnej widowni. W grudniu 2013, w Petersburgu miała miejsce premiera musicalu „Pola Negri” – inspirowanego „Politą”. Spektakl wystawiany jest na scenie teatru DK Lensowieta w Petersburgu, gdzie obejrzało go dotychczas ponad 45 000 widzów.

Najbliższe spektakle “Polita” – 26, 27 maja 2014 godz. 19:00 teatr Studio Buffo. Bilety do nabycia w kasie Teatru Studio Buffo oraz on line.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane