Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup już po raz ósmy
środa, 28 maja 2014 11:23

O początkach kobiecego golfa pisano już w XVI w. Jego prekursorką była niezwykła kobieta - Maria Stewart, królowa Szkocji. To właśnie na Wyspach w połowie XIX w. utworzono pierwszy kobiecy klub golfowy, a w 1894 roku zorganizowano pierwszy turniej dla pań. Pierwsze golfistki musiały być na greenie w obowiązkowym kapeluszu i sukni do kostek, a uderzając piłkę, uważać, aby nie opierać kija na ramieniu, bo uważano to za nieeleganckie.

 

Dziś kobiety kochają ten piękny sport z wzajemnością. W rankingu magazynu „Golf for Women” najbardziej wpływowych pań grających w golfa znalazły się była sekretarz stanu USA Condoleezza Rice czy żona Billa Gatesa, Melinda. O swojej pasji do golfa mówi też aktorka Catherine Zeta-Jones.

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf CupW Polsce Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych wyłącznie dla pań i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy. W tym roku golfistki z całej Europy już po raz ósmy spotkają się na międzynarodowym Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, z jego niepowtarzalną atmosferą. Zawody odbędą się 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku. Uczestniczki jak co roku będą miały możliwość zdobycia punktów w Rankingu Polskiego Związku Golfa. Poza właściwym turniejem zawodniczki wezmą udział w dodatkowych konkursach, takich jak Longest Drive, czy Nearest to the Pin z wyjątkowo luksusowymi i kobiecymi nagrodami. Dla początkujących odbędzie się Akademia Golfa, podczas której panie zapoznają się z etykietą oraz regułami gry w golfa. Gościem specjalnym tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup będzie Martyna Mierzwa – pierwsza polska golfistka, która stara się o start na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Zawodniczka, która decyzję o przejściu na zawodowstwo podjęła rok temu, po zdobyciu swojego czwartego mistrzowskiego tytułu w Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, tym razem w zawodach wystąpi w nowej roli. W specjalnym konkursie Longest Drive, rozgrywanym podczas turnieju, do wygrania będzie 9-dołkowa runda razem z golfistką na polu Toya G&CC, gdzie  na co dzień trenuje. Z racji na wyjątkowe otoczenie turnieju związane z luksusową marką kosmetyczną, Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także czas na relaks i odkrywanie piękna w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris i pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf CupW tegorocznym turnieju panie będą walczyły o puchary przygotowane przez firmę YES. Fundatorem nagród jak zwykle będzie także doskonała włoska marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki w eleganckie koszulki polo. Fundatorem głównej nagrody tradycyjnie jest Deutsche Bank. Do grona partnerów turnieju w tym roku dołączył także TAG Hauer, który na świecie powszechnie związany jest z golfem oraz Marvipol Development, Audi Rowiński – Wajdemajer, a także wyjątkowy francuski szampan Perrier – Jouët, członek francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, do którego od 2012 r. należy również Dr Irena Eris. Zapisy na tegoroczny turniej odbywają się przez stronę www.DrIrenaErisGolf.com.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane