Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona
wtorek, 24 czerwca 2014 12:29

Po dwóch dniach zmagań na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku triumfatorką okazała się Dominika Gradecka, która uzyskała wynik 145 uderzeń. Główną nagrodę dla laureatki ufundował Deutsche Bank. Tegoroczny turniej, w tym roku podniesiony do rangi I kategorii w rankingu Polskiego Związku Golfa, należał zdecydowanie do juniorek, które zajęły wszystkie miejsca na podium. Drugą lokatę zdobyła Karolina Dobrowolska, a trzecią Maria Żrodowska.

 

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf CupZawody Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jak zawsze były połączeniem sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Prócz głównego turnieju zawodniczki mogły wziąć udział w konkursach na dołkach konkursowych sponsorowanych m.in. przez partnerów wydarzenia - Marvipol Developement oraz YES. Pierwszego dnia po rundzie panie uczestniczyły w również konkursie Tag Heuer Nearest to the Line.

 

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Zawodniczki musiały posłać piłkę jak najbliżej środkowej linii autostrady rozłożonej na polu golfowym - najprecyzyjniejsze uderzenie oddała Małgorzata Yusufali. Natomiast drugiego dnia po rundzie głównej odbył się spektakularny konkurs Perrier – Jouët Nearest to the Pin, który wygrała Barbara Sas – Szczepaniak. W nagrodę otrzymała unikalną 6-litrową butelkę szampana Perrier – Jouët Belle Epoque. Zawodniczkom kibicowali goście specjalni – Lidia Popiel oraz Martyna Mierzwa, wielokrotna laureatka turnieju Dr Irena Ladies’ Golf Cup, która stara się o start na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

 

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf CupPogoda sprzyjała zarówno zawodniczkom, jaki i gościom, którzy chętnie korzystali z atrakcji, jakie przygotowali dla nich organizatorzy turnieju. Panie znalazły także czas na relaks i odkrywanie piękna w Kosmetycznym Instytucie i pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W tym roku grono uczestniczek było większe niż w 2013 r.  – w turnieju wzięło udział ponad 70 pań, w tym 7-osobowa grupa z Finlandii. Rozgrywki zostały uwieńczone rozdaniem nagród w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Ceremonię rozdania  poprowadziła Beata Sadowska, która razem z dr Ireną Eris oraz prezesem Polskiego Związku Golfa Markiem Michałowskim wręczali zwyciężczyniom statuetki specjalnie zaprojektowane przez markę YES. Po oficjalnej części odbył się koncert Patrycji Markowskiej, Urszuli i Artura Gadowskiego.

 

8. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane