Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Pierwsze w Polsce M&S Coffee to go
środa, 25 czerwca 2014 10:37

Marks & Spencer zaprasza na kawę i ciepłe ciasteczka do swojej pierwszej polskiej kawiarenki! Esencjonalne espresso, kremowe cappuccino pokryte puszystą pianką, pyszne latte, każda kawa serwowana w M&S Coffee to go szczyci się długą listą certyfikatów.

 

Pierwsze w Polsce M&S Coffee to goNa cokolwiek się zdecydujemy, będzie smacznie, ekologicznie i bardzo odpowiedzialnie! Pijąc kawę Marks & Spencer, możemy mieć pewność, że ziarna z których powstała, pochodzą wyłącznie z ekologicznych plantacji (Organic), które działają na zasadach Fairtrade(Sprawiedliwy Handel) i szczycą się certyfikatem Rainforest Alliance (przyjazne środowisku, chroniące lokalne lasy, rzeki, gleby i zwierzęta).

 

M&S Coffee to goM&S Coffee to go mieści się w odnowionych wnętrzach warszawskiego sklepu Marks & Spencer, przy ulicy Marszałkowskiej - tuż obok kultowej już piekarni, w której M&S co godzinę wypieka nowe ciasteczka i pachnące pieczywo.

 

M&S Coffee to goM&S Coffee to goM&S Coffee to goMarks & Spencer oferuje ponad 40 rodzajów kawy: od ziarnistej, poprzez mieloną, przeznaczoną do automatycznych ekspresów albo prostych kawiarek, do wygodnej kawy rozpuszczalnej; kupimy tu również kawę częściowo bądź całkowicie pozbawioną kofeiny.

 

M&S Coffee to goBy ułatwić nam wybór, M&S umieszcza na opakowaniach ciekawe informacje na temat pochodzenia danej kawy, a także duże cyfry od 1 do 5, gdzie 1 oznacza najłagodniejszą w smaku kawę, a 5 najmocniejszą, a nawet umożliwia nam ocenienie zapachu kawy. Każde opakowanie z kawą w ziarnach lub kawą mieloną wyposażone jest małe, zamykane „okienko”, dzięki niemu możemy poznać aromat kawy jeszcze przed zakupem.

 

M&S Coffee to go

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane