Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Znamy już wszystkich artystów Męskiego Grania 2014
wtorek, 08 lipca 2014 09:07

Za nami konkurs Nowe Męskie Granie – internauci wybrali sześć zespołów, które wyruszą w trasę koncertową Męskie Granie 2014. Wiemy już, że do muzyków występujących podczas tegorocznej edycji dołączą AKX, ØRGANEK, Patrick The Pan, Ryba And The Witches, The Freuders oraz The Shipyard.

 

Męskie Granie 2014Nowe Męskie Granie tointegralna część trasy koncertowej Męskie Granie, której wyłącznym sponsorem jest Żywiec. W ramach konkursu, marka już po raz czwarty wspierała obiecujących artystów. W tym roku, pierwszy raz w historii Męskiego Grania, dla uczestników akcjiprzygotowany został dedykowany koncert. 28 czerwca na scenie w Sopocie wystąpiło dziesięć zespołów wybranych przez głosujących: MIKROBI.T, AKX, The Shipyard, The Freuders, Karate FreeStylers, Drekoty, Patrick The Pan, Cinemon, Ryba And The Witches oraz ØRGANEK.

29 lipca rozpoczął się drugi etap, w którym internauci wskazali sześć zespołów. Już wiemy, że w trasę koncertową Męskie Granie2014 wyruszą: AKX,ØRGANEK, Patrick The Pan, Ryba And The Witches, The Freuders oraz The Shipyard. Wkrótce okaże się, w których miastach zaprezentują się zwycięzcy tegorocznej edycji Nowego Męskiego Grania.

Zespoły uczestniczące w konkursie Nowe Męskie Granie zostały wybrane przez dziennikarza Radiowej Trójki, Piotra Stelmacha. „Nie chcę, żeby to zabrzmiało jak fabrykowanie legend, ale... wygrali wszyscy artyści, biorący udział w tegorocznym Nowym Męskim Graniu. Różnice były naprawdę niewielkie, choć zdaję sobie sprawę z faktu, że dla wykonawców i managerów był to konkretny sprawdzian ich aktywności. I jeśli tylko liczba słuchaczy każdego z tej dwudziestki nawet minimalnie wzrosła, zasadność organizowania takich akcji jest tym większa. Warto stawiać na nowych zdolnych, warto im pomagać, bo to fantastyczny gang. A poza tym, dzięki wybranej finałowej szóstce Męskie Granie 2014 zyska dodatkową wartość” – komentuje Piotr Stelmach, dziennikarz radiowej Trójki.

Wyłonione zespoły dołączą do wcześniej ujawnionych artystów. Na Męskim Graniu 2014 przed publicznością zaprezentują się:  Artur Rojek, Behemoth, Bokka, BRODKA,Dawid Podsiadło, Dezerter, Grubson, Illusion, Jamal,Jazzombi!e, Krzysztof ZALEF Zalewski, Luxtorpeda, Łąki Łan, Makowiecki feat. Skrzek, Komendarek, Molesta Ewenement, Nosowska, Nowe Sytuacje,Őszibarack,Pink Freud, Pablopavo, Pustki, SKUBAS,SMOLIK, Tomasz Stańko, Marcin Masecki i Macio Morettioraz Trzaska Budzyński Jacaszek, Vavamuffin, Waglewski Fisz EMADE i Męskie Granie Orkiestra.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane