Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Ruszyły eventy Wyzwania Smaku Pepsi
środa, 09 lipca 2014 14:11

28 czerwca ruszyły eventy Wyzwania Smaku Pepsi, czyli druga edycja legendarnej kampanii, w której konsumenci próbują napojów, odkrywają, który bardziej im smakuje, a w dodatku świetnie się bawią. W tym roku do zabawy dołącza naprawdę wyjątkowy gość – Mikołaj, którego możecie oglądać w najnowszej reklamie Pepsi. Pokaże, jak poczuć smak lata i będzie podejmował najróżniejsze wyzwania! Zabawa potrwa do końca wakacji.

 

Ruszają eventy Wyzwania Smaku PepsiWyzwanie Smaku Pepsi to duża dawka zabawy, pozytywnych emocji i zaskoczenia! Każdy ma okazję wziąć udział w ślepym teście-zabawie, czyli dostaje Pepsi i inny napój typu cola w nieoznaczonych kubkach i mówi, który mu bardziej smakuje. Oba napoje są schłodzone do tej samej temperatury i przelewane ze świeżo otwartych puszek. Uczestnik zabawy nie wie, który napój jest w którym z kubków, więc podejmuje decyzję tylko na podstawie smaku. I często jest naprawdę zaskoczony!

 

Ruszają eventy Wyzwania Smaku Pepsi„W tym roku na wybranych eventach będzie można podjąć wyzwanie smaku także na napojach typu cola bez cukru. To świetna okazja, by spróbować zupełnie nowej Pepsi Max, której receptura została opracowana we współpracy z polskimi konsumentami” –powiedziała Magdalena Kuźnik, Senior Brand Manager Pepsi Poland.

 

Ruszają eventy Wyzwania Smaku PepsiAby dowiedzieć się więcej o nadchodzących eventach Wyzwania Smaku w całej Polsce śledźcie stronę pepsi.pl.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane