Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Agustin Egurrola choreografem ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce
piątek, 29 sierpnia 2014 09:46

Wszyscy Polacy z niecierpliwością czekają na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, które już niebawem odbędą się w Polsce. Inaugurację mistrzostw zaplanowano na Stadionie Narodowym w Warszawie 30 sierpnia. Ceremonię otwarcia przygotuje sam Agustin Egurrola – choreograf pierwszej polskiej zawodowej formacji tanecznej VOLT oraz wielu programów telewizyjnych i przedsięwzięć artystycznych, założyciel największej sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Prestiżu tej podniosłej chwili nadaje fakt, że ceremonię otwarcia obejrzy kilkadziesiąt tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym i miliony przed telewizorami. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w 168 krajach!

 

Agustin Egurrola choreografem ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce- To dla mnie ogromny zaszczyt móc przygotować choreografię do otwarcia Mistrzostw Świata. Sam jestem kibicem polskich siatkarzy i doskonale rozumiem, jak ważne jest to wydarzenie dla Polaków. Pracowałem nad tą koncepcją naprawdę długo. W końcu wpadłem na pomysł, który uważam, że będzie efektowny zarówno dla widzów zgromadzonych na stadionie, jak i przed telewizorami. Wiadomo, że w telewizji wszystko wygląda inaczej. Moim celem jest, aby każdy mógł zobaczyć dokładnie ten sam efekt – mówi Agustin Egurrola.

Przygotowania trwają już od kilku tygodni, a próby z ponad 150 tancerzami od kilku dni. Agustin Egurrola nie chce zdradzać szczegółów, ale zapewnia, że całość zaskoczy widzów. Tancerze dają z siebie wszystko. Występ przed tak dużą publicznością jednak wiąże się dla nich z ogromnym stresem. Moi tancerze są doskonale przygotowani. To profesjonaliści, którzy w Egurrola Dance Studio pracują na co dzień. Choreografia będzie dopracowana do perfekcji i jestem pewien, że poradzą sobie znakomicie! – zapewnia Egurrola.

Dodatkowym atutem występu jest obecność w projekcie DJ’a Adamusa - jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Specjalnie na tę okazję przygotował on podkład do choreografii Agustina Egurroli. Jaką taneczno-sportową prezentację przygotował Agustin Egurrola? Przekonacie się, oglądając ceremonię już 30 sierpnia.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane