Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Agustin Egurrola choreografem ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce
piątek, 29 sierpnia 2014 09:46

Wszyscy Polacy z niecierpliwością czekają na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, które już niebawem odbędą się w Polsce. Inaugurację mistrzostw zaplanowano na Stadionie Narodowym w Warszawie 30 sierpnia. Ceremonię otwarcia przygotuje sam Agustin Egurrola – choreograf pierwszej polskiej zawodowej formacji tanecznej VOLT oraz wielu programów telewizyjnych i przedsięwzięć artystycznych, założyciel największej sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Prestiżu tej podniosłej chwili nadaje fakt, że ceremonię otwarcia obejrzy kilkadziesiąt tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym i miliony przed telewizorami. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w 168 krajach!

 

Agustin Egurrola choreografem ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce- To dla mnie ogromny zaszczyt móc przygotować choreografię do otwarcia Mistrzostw Świata. Sam jestem kibicem polskich siatkarzy i doskonale rozumiem, jak ważne jest to wydarzenie dla Polaków. Pracowałem nad tą koncepcją naprawdę długo. W końcu wpadłem na pomysł, który uważam, że będzie efektowny zarówno dla widzów zgromadzonych na stadionie, jak i przed telewizorami. Wiadomo, że w telewizji wszystko wygląda inaczej. Moim celem jest, aby każdy mógł zobaczyć dokładnie ten sam efekt – mówi Agustin Egurrola.

Przygotowania trwają już od kilku tygodni, a próby z ponad 150 tancerzami od kilku dni. Agustin Egurrola nie chce zdradzać szczegółów, ale zapewnia, że całość zaskoczy widzów. Tancerze dają z siebie wszystko. Występ przed tak dużą publicznością jednak wiąże się dla nich z ogromnym stresem. Moi tancerze są doskonale przygotowani. To profesjonaliści, którzy w Egurrola Dance Studio pracują na co dzień. Choreografia będzie dopracowana do perfekcji i jestem pewien, że poradzą sobie znakomicie! – zapewnia Egurrola.

Dodatkowym atutem występu jest obecność w projekcie DJ’a Adamusa - jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Specjalnie na tę okazję przygotował on podkład do choreografii Agustina Egurroli. Jaką taneczno-sportową prezentację przygotował Agustin Egurrola? Przekonacie się, oglądając ceremonię już 30 sierpnia.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane