Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Weekend olfaktoryczny w perfumeriach Sephora
czwartek, 16 października 2014 09:23

Już w najbliższy weekend Sephora zaprasza swoich klientów w niezwykłą podróż po świecie zapachów. Od piątku do niedzieli w wybranych perfumeriach na odwiedzających czekać będą konsultanci, którzy odkryją przed nimi świat olfaktorycznych tajników i pomogą w wyborze idealnego zapachu.

 

Weekend olfaktoryczny w perfumeriach SephoraPrzez 3 dni akcji konsultanci Sephora prezentować będą trzy wiodące nuty sezonu i pomogą każdemu indywidulanie dobrać odpowiedni dla niego zapach.

- Dobrze dopasowane perfumy mogą pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie, co jesienią jest szczególnie ważne. Nuty zapachowe powinny współgrać z naszym charakterem, ale zapach powinniśmy dopasować również do okoliczności,  w których się znajdziemy, do pory dnia oraz pogody. Często też zapach, który podoba nam się na kimś, rozwinie zupełne inne nuty na naszej skórze. Dlatego tak ważne jest by, zanim zdecydujemy się na zakup określonych perfum, sprawdzić je na sobie – podpowiada Edyta Mardasiewicz-Wilk, Mistrz Zapachów Sephora.

Trzy nuty sezonu, podkreślające kobiecość, to kwiat pomarańczy, wanilia oraz jaśmin. Interpretowane są na rozmaite sposoby przez największych perfumiarzy. Tej jesieni znaleźć je można wśród nowości i bestsellerów. Nutę pomarańczy skrywa nowa woda toaletowa Lady Million Eau My Gold Pacco Rabane, łagodną wanilię uwalnia Si Intense Giorgio Armani, zaś jaśmin współtworzy nowy zapach Love Story Chloe.

 

Lady Million Eau My Gold Pacco RabaneSi Intense Giorgio ArmaniLove Story Chloe

 

- Perfumy możemy nakładać na przedramiona, dołki nad obojczykami, czy wewnętrzną stronę łokcia – to miejsca, w których skóra jest najcieplejsza. Ciepło sprawia, że zapach jest wyraźniej wyczuwalny, ale uwalniany stopniowo. Na przedramieniu oraz w okolicach szyi kompozycja rozwinie się w pełni, a na włosach utrzyma się najdłużej i przy każdym ruchu głową będzie unosić się nad nami zmysłowa aura. Wybierając zapach w perfumerii,  nie wąchaj więcej niż trzy propozycje i staraj się nie dotykać zapachem końcówki nosa, gdyż nie będzie on właściwie rozpoznawać większej ilości kompozycji zapachowych – radzi Mistrz Zapachów Sephora.

Wszyscy klienci, którzy skorzystają z konsultacji podczas nadchodzącego weekendu, otrzymają 3 próbki wybranej przez siebie nuty zapachowej oraz zniżkę na zakup wybranych zapachów, korespondujących z nutami zapachowymi. Szczegóły na temat akcji oraz listę perfumerii Sephora, w których odbędą się konsultacje, znajdziemy na sephorapolska.pl.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane