Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Be Pretty Fair – święto kobiet w październiku
środa, 22 października 2014 10:37

Trendy ze świata mody, pielęgnacji czy zdrowego stylu życia w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki – to wszystko będzie możliwe już wkrótce. 25 października w Warszawie odbędą się Be Pretty Fair – Targi Branż Kobiecych. Podczas tego wydarzenia każda warszawianka będzie mogła zapoznać się z bogatą ofertą wystawców z różnych branż oraz wziąć udział w wyjątkowych imprezach towarzyszących.

 

Be Pretty FairBe Pretty Fair to nowa impreza na warszawskiej mapie wydarzeń. Jest skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku i o różnym statusie majątkowym, ale bez wyjątku zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż. Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem.

Przez cały czas trwania wydarzenia będą się odbywały liczne imprezy towarzyszące, wśród których każda pani znajdzie coś dla siebie. Jednym z takich wydarzeń będzie prezentacja poprowadzona przez Daniela Jacoba Dali, zwanego młodym polskim Karlem Lagerfeldem. Tworzący na co dzień na Ibizie projektant opowie, jak tworzy swoje kolekcje, wystawiane na pokazach mody od Hiszpanii, przez Polskę aż po Stany Zjednoczone. Z kolei Ania Chagowska, współzałożycielka studia tańca i klubu Salsa Libre, tancerka i choreografka, ikona światowej sceny salsowej, poprowadzi prezentację pt. „Taniec – pasja i praca” oraz warsztaty taneczne. Ponadto odbędą się prezentacje poświęcone kobietom w biznesie oraz dotyczące zdrowego odżywiania czy numerologii, a także warsztaty z brafittingu, kreowania wizerunku oraz motywacyjne. Dzięki warsztatom „Poznaj swoją wartość” łatwiej będzie zaplanować budżet domowy i uniknąć drogich błędów w zarządzaniu, zaś na stoisku Mo61 Perfume Lab będzie można dowiedzieć się, jak zrobić personalizowane perfumy, dopasowane indywidualnie do użytkownika.

Aby ułatwić zwiedzanie targi aktywnym mamom, zostanie przygotowana specjalna strefa dla dzieci, w której przez cały czas trwania targów będą prowadzone zabawy i animacje dla najmłodszych. – Be Pretty Fair to wydarzenie dla wszystkich pań, które czują się kobietami aktywnymi, ciekawymi nowości ze świata kobiet. Wydarzenie będzie podzielone na specjalne strefy, a w każdej z tych stref każda pani znajdzie coś dla siebie. Mogę zdradzić, że wystawcy przygotowali liczne oferty specjalne, dostępne wyłącznie podczas targów – mówi Anita Kijanka, Dyrektor Zarządzająca w firmie Com Creation, organizatorka wydarzenia.

Koncepcja targów Be Pretty Fair narodziła się dzięki sukcesowi projektu Wenusjanki – cyklowi popularnych spotkań adresowanych w całości do kobiet. – W ciągu półtora roku w ramach Wenusjanek w pięciu miastach w Polsce odbyło się kilkanaście spotkań, w których wzięło udział ponad 2500 kobiet. Dzięki Wenusjankom wiemy, że jest zapotrzebowanie na takie wydarzenie, jak Be Pretty Fair – dodaje Anita Kijanka.

Targi Be Pretty Fair odbędą się w Warszawie 25 października w Hotelu Sound Garden w godzinach 10-17:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny po rejestracji na stronie beprettyfair.pl.

Prezentacje:
12:00-12:30 – „W świecie mody” – Daniel Jacob Dali, projektant
12:30-13:00 – „Kobieta w biznesie” – Ilona Adamska, wydawca magazynów kobiecych
13:30-14:00 – „Liczby bez tajemnic” – Beata Knapik, numerolog
14:00-14:30 – „Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding – nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć” – Genesis
14:30-15:00 – „Taniec – pasja i praca” – Anna Chagowska, Salsa Libre
15:30-16:00 – „Kreowanie wizerunku w Internecie” – GoldenLine

Warsztaty:
13:30-15:00 – „Poznaj swoją wartość” – Edyta Zawistowska
15:00-16:00 – warsztaty z salsy – SalsaLibre

Kolejne edycje Be Pretty Fair odbędą się w Trójmieście (8 listopada w Zatoce Sztuki), w Krakowie (15 listopada w ICE Kraków Congress Centre) oraz we Wrocławiu (14 grudnia w budynku Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych).

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane