Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Kendall Jenner - nowa twarz marki Estée Lauder
środa, 26 listopada 2014 09:55

Marka Estée Lauder ogłosiła, że podpisała kontrakt z Kendall Jenner, nową gwiazdą mody i mediów społecznościowych. Kendall będzie pojawiać się w kampaniach reklamowych emitowanych w mediach cyfrowych, telewizyjnych i drukowanych. Będzie też odgrywać aktywną rolę w tworzeniu zawartości mediów społecznościowych, która pojawi się na wszystkich kanałach marki Estée Lauder, jak również na jej własnych.

 

Kendall Jenner - nowa twarz marki Estée Lauder"Kendall reprezentuje nowoczesne piękno, zupełnie nowe pokolenie kobiet, które dzielą się swoim życiem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu w wizualnie atrakcyjny sposób i jest pomostem pomiędzy światem mody, rozrywki i mediów społecznościowych" - powiedziała Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President, Estée Lauder.

"Reprezentować tak wspaniałą markę to uczucie jak ze snu – to niesamowite wyróżnienie, zupełnie onieśmielające" - powiedziała Kendall Jenner. "Kiedy się o tym dowiedziałam, byłam za kulisami tygodnia mody w Paryżu, a przez cały ten czas musiałam utrzymać tę informację w tajemnicy. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę się już tą wiadomością podzielić i być częścią Estee Lauder".

Kendall ma zdumiewającą moc w mediach społecznościowych wynikającą z ponad 30 mln fanów na Instagramie, Twitterze i Facebooku, co sprawia, że jest modelką numer jeden w social mediach, z szybko rosnącą globalną publicznością. W ostatnim roku Kendall odnotowała również błyskawiczne przyspieszenie kariery w świecie mody i urody, czego znakiem jest podpisanie kontraktu z marką Estée Lauder, jak również 13-stronicowa sesja mody w grudniowym wydaniu amerykańskiego Vogue'a sfotografowana przez Patricka Demarcheliera.

Kendall po raz pierwszy pojawiła się na wybiegach tygodni mody w lutym br., idąc w pokazie kolekcji jesień/zima 2014 Marca Jacobsa. Wkrótce potem zadebiutowała w kolekcji mody Haute Couture Chanel, a następnie wystąpiła w pierwszej kampanii reklamowej dla domu mody Givenchy na sezon jesień/zima 2014. Od tego czasu Kendall pojawia się w pokazach mody wiodących projektantów, takich jak Balmain, Dolce & Gabbana, Fendi. Była też obecna na czerwonym dywanie najmodniejszych imprez tego roku, w tym na Met Gala, na Festiwalu Filmowym w Cannes i MTV Video Music Awards.

Kendall pracowała z większością wpływowych fotografów mody na świecie, takimi jak Patrick Demarchelier, Mert& Marcus, Mario Sorrento i Mikael Janssen, i pojawiła się w wielu czasopismach, począwszy od awangardowego LOVE, po biblię mody VOGUE Paris, W oraz ośmiostronicowy artykuł w Interview, który zablokował stronę internetową pisma jak tylko wywiad stał się dostępny online.

Kendall od długiego czasu wspiera fundację Ryan Seacrest, organizację non-profit zajmującą się inspirowaniem dzisiejszej młodzieży poprzez inicjatywy rozrywkowe i edukacyjne.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane