Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Jessica Alba i Braun rozpoczynają kolejny etap kampanii Break Free
poniedziałek, 16 marca 2015 11:48

Podczas ekskluzywnego spotkania w Dubaju ambasadorka marki Braun Jessica Alba wraz z zespołem stylistek, Emily Current i Meritt Elliott, zaprezentowała najnowsze innowacje produktowe Braun i rozpoczęła kolejny etap kampanii Break Free.

 

Jessica Alba i Braun rozpoczynają kolejny etap kampanii Break FreeCelem kampanii Break Free jest inspirowanie kobiet na całym świecie do przejęcia kontroli nad własnym pięknem, tak aby czuły się i wyglądały wspaniale każdego dnia oraz uwolniły się od wszystkiego, co je ogranicza i w pełni korzystały z życia.  Niezależnie, czy cieszymy się wolną od włosków skórą dzięki Braun Silk- épil 9, układamy i stylizujemy włosy na nieskończenie wiele sposobów, czy dążymy do nieskazitelnie czystej skóry z pomocą dedykowanych końcówek Braun Face, Braun pozwala kobietom czerpać z życia jak najwięcej.

 

Jessica Alba i Braun rozpoczynają kolejny etap kampanii Break FreeAlessandra Dolfini, Globalny Dyrektor Marketingu marki Braun wyjaśnia: "Jako światowy lider w dziedzinie depilacji i odkrywania kobiecego piękna, jesteśmy dumni z tego, że projektujemy wysokiej jakości produkty, które pomagają kobietom usunąć bariery fizyczne, tak aby mogły czuć się i wyglądać jak najlepiej. Tym bardziej jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem nowych produktów, zwłaszcza depilatora Silk-épil 9”.

Wiemy, że największą barierą na drodze do bycia pewną siebie kobietą jest brak możliwości założenia tego, na co mamy właśnie ochotę. Powodem może być niepewność własnego stylu lub niechciane włoski na naszym ciele. Z depilatorem Braun Silk- épil 9 kobiety będą mogły cieszyć się nieprzerwanie gładką skórą i już nigdy nie będą ograniczone w swoich modowych wyborach.

 

Jessica Alba i Braun rozpoczynają kolejny etap kampanii Break FreeJessica Alba, ambasadorka marki Braun mówi: "Jestem dumna, że mogę wspierać markę oferującą piękne i funkcjonalne produkty dla kobiet. Nowy depilator Silk-épil 9 pozwala kobietom wyrazić siebie poprzez własny styl, ponieważ daje wolność wyboru w kwestii garderoby, co dodaje pewność siebie”.

Stylistki Emily Current i Meritt Elliott komentują: "Wierzymy, że kobiety nigdy nie powinny iść na kompromis w kwestii własnego stylu, ponieważ ważne jest, aby zawsze czuły się komfortowo ze swoim wyborem. Jesteśmy podekscytowane współpracą z marką Braun. Jako stylistki wiemy najlepiej, ile siły daje kobiecie fakt, że nie musi już dłużej ukrywać się za „bezpiecznymi stylizacjami” i może wybrać te elementy stroju, które sprawiają, że czuje się wspaniale. Chcemy zachęcić kobiety, aby uwolniły swoją garderobę i nosiły rzeczy, które sprawiają, że czują się wyjątkowe każdego dnia”.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane