Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Pomysł na czerwcowy wyjazd: Festiwal Zakupów w Stambule
piątek, 17 kwietnia 2015 10:16

Stambuł, będący jednym z najwspanialszych miast świata, jest gospodarzem piątej edycji Istanbul Shopping Fest, czyli Festiwalu Zakupów. To emocjonujące wydarzenie będzie miało miejsce między 6 a 28 czerwca 2015 r.

 

Festiwal Zakupów w StambuleFestiwal Zakupów w Stambule to niezwykły czas zakupowego szaleństwa oraz wszechobecnej rozrywki. Co roku gromadzi on miliony turystów. To tętniące życiem miasto ma do zaoferowania bogatą historię, kulturę oraz smakowitą kuchnię – właśnie to połączenie nadaje temu wydarzeniu niezwykłą moc i przyciąga odwiedzających. Festiwal Zakupów łączy przyjemność płynącą z robienia zakupów z rozrywką oraz odpoczynkiem.

Odkryj Stambuł w czerwcu
W czerwcu Stambuł będzie gościł miłośników zakupów z całego świata. To właśnie w tym mieście znajdziecie Wschód i Zachód, nowoczesność i historię, stojące obok siebie meczety, kościoły i synagogi, zabytkowy Kryty Bazar i nowoczesne centra handlowe. Skosztujecie tam potraw z całego świata, stworzonych przez najlepszych kucharzy, ale poznacie także tradycyjną kuchnię turecką. W Stambule urzekną was również pałace Topkapı i Dolmabahçe, niegdyś zamieszkiwane przez sułtanów, Wieża Leandra będąca tematem wielu baśni, nie mająca sobie równych Hagia Sophia oraz Wyspy Książęce. Zatęsknicie za Stambułem, ponieważ w żadnym innym mieście na świecie nie będziecie mogli odbyć podróży statkiem między dwoma kontynentami, chłonąc przyjemny zapach morza i jednocześnie rozkoszując się cudownym smakiem świeżego simitu.

 

Festiwal Zakupów w StambuleWybierzcie się na zakupy do Turcji!
To pasjonująca i  ekscytująca przygoda zarówno dla ciała, jak i ducha. Kwintesencją tego festiwalu są udekorowane milionem światełek ulice oraz centra handlowe, prześcigające się w swojej wspaniałości i bogactwie. Podczas Istanbul Shopping Fest można skorzystać z wielu rabatów udzielanych przez najbardziej prestiżowe marki na świecie. Ale nie są to jedyne atrakcje… Wydarzeniu będą towarzyszyły także liczne koncerty, pokazy mody czy parady uliczne.

 

 

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane